Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
11.04.2017 - 09:57
Kwietniowy odcinek InnoGamesTV już dostępny!

Po primaaprilisowym wydaniu informatora InnoGames TV, który pojawił się w ten weekend, wydawca dziś opublikował prawdziwy odcinek serii. 8-minutowy filmik zawiera informacje dotyczące ulepszeń do funkcji Antycznych Cudów w Elvenar, Wiosennego Wydarzenia w Forge of Empires oraz najnowszego dodatku do Plemion: Umiejętności Plemienia (Tribe Skills).

W kwietniowym odcinku, twórcy Forge of Empires – Thi i Kai – wytłumaczą na czym polegać będzie tegoroczne Wiosenne Wydarzenie. Wspaniały duet zabierze graczy w podróż do Japonii, gdzie wezmą udział w evencie inspirowanym słynnymi festiwalami kwitnących wiśni. Od 28 marca do 17 kwietnia, po pomyślnym zakończeniu każdego questu, gracze będą nagradzani wiosennymi lampionami, dzięki którym będą mogli otworzyć trzy typy skrzyń zawierające różne trofea – w tym ciekawe, nowe budynki. Fani gry powinni zwracać szczególną uwagę na wiśniowe drzewka, które pojawią się w ich miastach po otwarciu skrzyń. 

Oprócz tego, zespół Elvenar przekaże graczom kilka nowinek na temat Antycznych Cudów oraz budynków dostępnych podczas Wielkanocnego Wydarzenia. Już niebawem gracze otrzymają dodatkową możliwość zwiększania siły swoich Antycznych Cudów poprzez udoskonalanie konkretnych rzeczy w mieście. Do tej pory było to możliwe jedynie poprzez ich rozbudowę do kolejnego poziomu.  Obecnie, budynki specjalne połączone są z różnymi elementami miasta, których udoskonalenie sprawi, że posiadane przez graczy Antyczne Cuda urosną w siłę. Dodatkowo, Timon podzieli się z fanami wiedzą o budynkach Wielkanocnego Wydarzenia, które w tym roku będą pomocne w zwiększeniu produkcji monet, dóbr, surowców, a nawet jednostek wojskowych. W trakcie ubiegłorocznego wydarzenia sprawa miała się zgoła inaczej, ponieważ budynki dodawały jedynie bonusy w postaci dodatkowej Kultury oraz (niektóre) Populacji.

Na sam koniec, Camilo zdradzi widzom informacje dotyczące funkcji Umiejętności Plemienia (Tribe Skills) w grze Plemiona. W przyszłości, gracze będą nagradzani prestiżem za pozostanie w danym plemieniu. Nowa waluta może zostać wykorzystana do aktywowania czasowego ulepszenia dla wszystkich wiosek posiadanych przez gracza lub do zwiększenia poziomu plemienia, co z kolei odblokuje większą liczbę ulepszeń do wyboru. Nowa funkcja zostanie wkrótce zaimplementowana we wszystkich światach znajdujących się w grze.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik