Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
27.03.2017 - 15:27
Nowa mobilna strategia RPG, Glory Ridge, już dostępna

Glory Ridge, zupełnie nowa strategiczna gra MMO z elementami RPG od studia Oasis Games, która wcześniej odniosła niesamowity sukces w Chinach, zostanie również wypuszczona na rynkach zachodnich. Glory Ridge pozwala graczom na budowanie własnego imperium oraz zawiązywanie sojuszy z innymi graczami, by wspólnymi siłami bohaterów i armii, zdobyć dominację zarówno w walkach PVE (Gracz kontra Otoczenie) i PVP (Gracz kontra Gracz).

„Zamysłem stworzenia Glory Ridge było wprowadzenie świeżego powiewu do gatunku strategicznych gier z elementami role-play. Jesteśmy bardzo ciekawi opinii graczy, którzy będą mieli dostęp do zbliżającej się zamkniętej bety i nie możemy się doczekać by podzielić się naszym dziełem z resztą świata w dniu premiery pełnej wersji gry” – powiedział Daniel Lin, starszy dyrektor ds. marketingu w Oasis Games.

Gracze mogą brać udział w strategicznych bitwach turowych, by później toczyć wojny z innymi graczami. Zdobywając kolejne poziomy doświadczenia Bohaterów, użytkownik będzie mógł rzucić się w wir walki, mając za kompanów różne jednostki – od jeźdźców raptorów po walecznych rycerzy. Po powrocie z bitwy przyjdzie czas na rozbudowę królestwa, zapewnienie wystarczającej ilości zapasów, by wyżywić armię oraz stworzenie obrony, która będzie w stanie oprzeć się atakom przeciwników.

Beta tej darmowej gry pozwoli graczom na zdobywanie niezwykłych doświadczeń w rozległym, tętniącym życiem i przepełnionym potworami, bohaterami i smokami świecie. Data wypuszczenia pełnej wersji Glory Ridge na urządzenia wyposażone w system operacyjny iOS oraz Android ma dopiero zostać ogłoszona.

O Glory Ridge

Glory Ridge na urządzenia mobilne, to darmowa, strategiczna gra MMO z elementami RPG, osadzona w świecie fantasy. Gracz może budować własne imperium i toczyć strategiczne bitwy w systemie PVE i PVP. Tworzenie własnych miast, zawiązywanie sojuszy z innymi graczami, atakowanie oraz obrona terytorium, jak również rekrutowanie niezwyciężonych bohaterów i oddziałów – wszystko to, a nawet więcej, czeka na żądnych przygód graczy.

Wybór Bohatera

Każdy z bohaterów, który zostanie zrekrutowany do oddziałów, charakteryzuje się unikatowymi statystykami i zdolnościami. Gracz ma za zadanie zaopatrzyć go w odpowiedni ekwipunek i wyszkolić w  taki sposób, by jako waleczny przywódca, mógł stanąć na czele prowadzonych walk.

Budowanie

Gracze będą mogli również zbudować potężne imperium z własną stolicą, której imponujące budowle zachwycą innych graczy. Usprawnienie kluczowych budynków produkcyjnych poprawi ich wydajność, a inwestowanie we własne zaplecze badawcze i rekrutacyjne pozwoli na gromadzenie coraz lepszych oddziałów i sprzętu.

Strategia

Każda armia ma swoje mocne i słabe strony. Strategicznie rozmieszczając swoje oddziały, gracz będzie mógł toczyć zacięte walki w systemie turowym przeciwko Minotaurom, Wampirom, Orkom i wielu innym wrogom. Bitwy rozgrywane są zarówno w systemie PVE, jak i PVP.

Sojusze

Współpracując z przyjaciółmi i nieznajomymi, gracze mogą zawiązywać silne sojusze by wspólnymi siłami stawić czoła przeciwnikom. Sojusze przynoszą wiele korzyści: postęp, niepowtarzalne zaplecza z wyposażeniem, funkcje społeczne; a przede wszystkim, wielkie bitwy przeciwko bossom w systemie PVE.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik