Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
07.03.2017 - 11:00
Nowy odcinek InnoGames TV - nowości w Forge of Empires i nie tylko

Odliczanie do wiosny już się zaczęło, a dzięki marcowej odsłonie informatora od InnoGames TV dowiemy się jak w tym sezonie rozkwitną ich gry. Już dziś możemy obejrzeć około siedmiominutowy filmik zawierający kadry z nowej epoki Forge of Empires, jak również najnowsze aktualizacje do Elvenar i Grepolis.

W najnowszym informatorze, twórcy gry – Thi i Kai – przedstawią graczom Część 1-szą Oceanicznej Przyszłości [Oceanic Future Part 1]. Gdy gracze odblokują nową epokę, tajemnicza budowla – The Hub – pojawi się na obrzeżach ich miast. Nowa epoka wniesie do gry również 18 nowych budynków, 3 jednostki oraz 13 technologii. Co więcej, gracze będę mieli teraz możliwość prowadzenia walk na podwodnych mapach. Funkcja ta zostanie wprowadzona do gry 15 marca.

Oprócz tego, w tym miesiącu Timon z zespołu Elvenar podzieli się z nami informacjami na temat zmian wprowadzonych do Turniejów oraz Antycznych Cudów. Zgodnie z życzeniem graczy, zespół przyspieszył Turnieje. Gracze mogą spodziewać się mniejszej liczby konfliktów turniejowych w danej prowincji oraz zaktualizowanego wyliczenia kosztów negocjacji. Ponadto, deweloper zbalansuje wszystkie efekty funkcji Antycznych Cudów – nie wpłynie to jednak na rodzaj tych efektów.

Na sam koniec, Grepolis przedstawi nam nowego projektanta gier – Bernarda – oraz trzech ekskluzywnych bohaterów. Zespół podzieli się z nami również planami przywrócenia eventu Artemizji.

W trakcie całego podcastu, InnoGames dostarcza społeczności najnowszych informacji na temat swoich gier. Choć wideo zostało nagrane w języku angielskim, na YouTube zostały udostępnione napisy w dziewięciu innych językach.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik