Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
02.03.2017 - 12:16
InnoGames nowym właścicielem Warlords!

Wooga i InnoGames mają przyjemność poinformować o zakupie i transferze, stworzonej przez berlińskie studio Wooga, mobilnej strategii Warlords do stajni InnoGames, dostawcy gier online z siedzibą w Hamburgu. Zmiana właściciela gry nie wiąże się z transferami personalnymi pomiędzy firmami. Dedykowany zespół pracowników InnoGames zajmie się wsparciem i dalszym rozwojem tytułu, bazując na swoim szerokim doświadczeniu w dziedzinie gier strategicznych.

Decyzja o sprzedaży Warlords związana jest z przyjętym przez Wooga w 2016 roku planie skoncentrowania się na grach mobilnych. Dla przodującego w strategiach online InnoGames, gra Warlords stanowić będzie cenne uzupełnienie ich mocnego portfolio gier tego gatunku. Jest to również zgodne z przyjętą przez InnoGames koncepcją skupienia działań firmy wokół tytułów dostępnych wyłącznie na platformach mobilnych.

Gracze i media doskonale przyjęli premierę Warlords. Zespół Wooga z przyjemnością będzie obserwował kolejne sukcesy, jakie nasza produkcja odniesie pod banderą InnoGames. Mając na uwadze nasze priorytety – a głównym jest na pewno tworzenie najlepszych i możliwie przystępnych gier mobilnych, bardzo cieszymy się z zawartej transakcji” - powiedział Jens Begemann, założyciel i CEO Wooga.

Armin Busen, CPO InnoGames dodaje: „Warlords to doskonała gra mogąca pochwalić się rzeszą bardzo entuzjastycznie nastawionych do niej fanów. Bardzo więc ucieszyła nas możliwość nabycia tego tytułu. Ta pozycja znakomicie pasuje do naszego portfolio i stanowi dla nas kolejny duży krok w kierunku skoncentrowania się na rynku gier mobilnych. Nasz zaangażowany do prac nad Warlords zespół dopilnuje by w grze pojawiły się nowe elementy, aby całe doświadczenie rozgrywki stało się jeszcze przyjemniejsze. Fani Warlords mogą już teraz spodziewać się miłych wrażeń przy okazji ponownej premiery ulubionego tytułu.

Ogłaszana zmiana nie będzie miała wpływu na istniejące już w grze konta – gracze zachowają dotychczasowe zgromadzone dobra i postępy w rozgrywce.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik