Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.12.2016 - 13:30
Starcie bogów zwiastuje epicki finał jubileuszowego roku RuneScape

Trwająca w RuneScape już od długiego czasu batalia bóstw dobiegnie końca w ciągu tygodnia za sprawą “Silske’s Endgame”. Ta nowa misja na poziomie grandmaster zapewni pełen dramaturgii finał historii, którą gracze śledzą i współtworzą już od trzech lat, a także położy podwaliny pod nową, rozległą linię fabularną, która rozpocznie się w 2017 roku. 

W „Sliske’s Endgame” zobaczymy pozostałe przy życiu bóstwa świata RuneScape w zaciętym boju o kontrolę nad artefaktem znanym jako Kamień Jas, który według mitologii gry stanowi źródło nieprzebranej mocy.  Niebanalną fabułę misji ukształtowali swoimi czynami sami gracze, decydując o rozwoju tej linii fabularnej na przestrzeni ostatnich kilku lat. I to również gracze napiszą ostatnie karty tej historii. Chociaż misję będzie można powtarzać w nadchodzących tygodniach, to tylko decyzje, jakie społeczność graczy podejmie za pierwszym razem doprowadzą do zakończenia, które zostanie uznane za kanoniczne i wiążące dla przyszłej fabuły gry.

„Po ponad trzech latach, rozpoczęta przez Sliske rozgrywka pomiędzy bóstwami zmierza do finału o sile kataklizmu. O tym, w czyje ręce trafi niesamowita moc i władza, jaką daje Kamień Jas zadecydują działania graczy” - opowiada Dave Osborne, główny projektant RuneScape. „Tak dla graczy jak i dla nas, twórców gry, była to niesamowita podróż w nieznane, która rozpoczęła się u progu Szóstego Wieku – czyli w lipcu 2013 – od starcia bogów Zamoraka i Saradomina. To znamienne, że zakończenie historii o tak wielkiej skali zbiegnie się w czasie z finałem tego wyjątkowo pełnego atrakcji, jubileuszowego, 15. roku RuneScape”.

„Slike’s Endgame” to ekscytujący finisz 15. Roku RuneScape, który obfitował w znaczące dla gry wydarzenia. Mowa tu o takich przełomowych momentach, jak debiut nowego silnika graficznego w kliencie NXT, odkrycie całkiem nowego kontynentu pośród generowanych proceduralnie Ziem Wschodnich, specjalna jubileuszowa misja stworzona przez braci Gower – twórców oryginalnego RuneScape – czy wreszcie premiera ostatniego rozdziału 12-letniej epickiej linii fabularnej Myreque.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    naklejki na ścianę dla dzieci imiona naklejki na ścianę dla dzieci imiona to doskonały sposób na nowoczesną aranżację wystroju wnętrz w pokoju dziecka, polecamy duży wybór naklejek
    naklejkiozdobne.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik