Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
30.11.2016 - 12:38
Runescape uruchamia Premier Club

RuneScape uruchamia kolejną edycję Premier Club, specjalnej oferty na pakiety benefitów dla graczy tego popularnego, dostępnego za darmo, MMORPG. Wśród wyróżnionych korzyści znajdują się zniżki na subskrypcję i ekskluzywne premie dostępne tak dla graczy klasycznego, hardcorowego Old School RuneScape, jak i współczesnej wersji gry. Premier Club pomoże społeczności graczy – tak starym wygom, jak i nowicjuszom – przygotować się na pełen emocji rok 2017, w którym w świecie RuneScape pojawią się trzy niosące nowe przygody dodatki, oraz nowy, dynamiczny system zmieniającej się pogody.

unnamed-7

Zakupu można dokonać od dziś do 5 lutego 2017. Trzy dostępne progi – Brązowy, Srebrny i Złoty – zawierają również dostęp do zawartości w edycji limitowanej. Gracze, którzy zdecydują się na zakup członkostwa w wersji Złotej, otrzymają unikalny strój dla postaci, 30% zniżki na subskrypcję RuneScape i Old School RuneScape, dostęp do zbliżającej się edycji turnieju „Deadman”, lojalnościową premię punktową i dużo więcej.

Premier Club to fantastyczna okazja, aby rzucić się w sam środek świata RuneScape, tak dla doświadczonych w bojach weteranów jak i nieopierzonych jeszcze nowicjuszy odkrywających świat Gielinoru. Dodatkowe korzyści jakie oferujemy w tym roku, w tym po raz pierwszy zniżka na członkostwo, czynią tę edycję Premier Club najatrakcyjniejszą z dotychczasowych!” mówi Phil Mansell,  VP studia Jagex. “Mamy przed sobą rok wypełniony questami, dodatkami i nowymi historiami – nie wspominając już o trzech dodatkach fabularnych zmierzających do współczesnej wersji RuneScape oraz rozgrywkach e-Sportowych, jakie planowane są dla wersji Old School.”

unnamed-8

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik