Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
27.09.2016 - 09:39
Wielkie urodziny w grach InnoGames!

InnoGames świętuje w tym miesiącu podwójnie – urodziny obchodzą dwie popularne produkcje niemieckiego studia. Wrzesień upłynie graczom pod znakiem serii imprez z okazji drugiej rocznicy premiery Tribal Wars 2, a następnie siódmych urodzin MMO w mitycznych realiach antycznej Grecji - Grepolis. Już od 2009 roku gracze z całego świata spotykają się w tej klasycznej grze strategicznej by walczyć o dominację nad światem antyku. Siedmioletni staż czyni Grepolis jedną z najdłużej dostępnych i najpopularniejszych międzynarodowych gier free-to-play.


W tym miesiącu, w ramach obchodów urodzin gracze Tribal Wars 2 i Grepolis mają szansę wygrać w specjalnym konkursie znaczne sumy używanej w grze waluty. By wziąć w nim udział, wystarczy obejrzeć najnowszy odcinek InnoGames TV i odpowiedzieć na pytania zadane przez prowadzącą program Dianę. Dodatkowo, gracze Grepolis mogą wziąć udział w imprezie urodzinowej odbywającej się w świecie gry, podczas której w szybki i przyjemny sposób będą mogli otrzymać dodatkowe punkty kultury.

grepolis-birthday
W Grepolis, dostępnej za darmo strategii przeglądarkowej osadzonej w realiach mitów greckich, gracze podejmują wyzwanie budowy wielkiej metropolii, nawiązania współpracy militarnej z innymi graczami i podboju dalekich wysp. Grepolis dostępne jest również w formie pełnoprawnej gry mobilnej na iOS i Android.

grepolis-birthday-2
W Tribal Wars 2 gracze stają się wodzami małej wioski w samym środku wielkiego, średniowiecznego świata. Ich zadaniem staje się budowa imperium w nękanej wieczną wojną krainie, gdzie walka jest jedynym sposobem na przetrwanie. Gra skupia się na strategicznych, prowadzonych w czasie rzeczywistym potyczkach z innymi graczami tego wciągającego MMO.

grepo_infographic_pl

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik