Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
05.09.2016 - 12:06
Największa przygoda jaką można rozegrać w 90 sekund dziennie trafiła na Steam Early Access

RuneScape_Idle_Adventures_LogoPrzedstawiamy miniaturową przygodę RPG inną niż wszystkie! Jagex (deweloper RuneScape) i Hyper Hippo (twórcy AdVenture Capitalist) ogłaszają wejście tytułu RuneScape: Idle Adventures do programu wczesnego dostępu Steam Early Access.

Zdolne dostarczyć najwspanialszą historię w jaką da się rozegrać w 90 sekund – w sumie, to czemu by nie zrobić jakiegoś questa w czasie oglądania trailera Early Access na YouTubie?– Idle Adventures to wyjątkowo łagodnie obchodzące się z wolnym czasem gracza RPG dla każdego. Zadowoleni będą tak gracze żądni przygód, jak i Ci lubiący bezczynność. To pierwsza gra typu ‘idle’ – niewymagająca od gracza aktywności – która rzuca nas w środek epickiej historii… na minutę czy dwie dziennie.

 

W tej stworzonej z charakterystycznym dla Hyper Hippo wdziękiem produkcji, gracze wykreują i wcielą się w role dociekliwego niebiesko-skórnego nieśmiertelnego o niejasnym pochodzeniu, który odkrywa ikoniczny świat gry RuneScape w całkiem nowej przygodzie. Gracze sięgną po moc nowego Artefaktu Starszych ścierając się z potworami, rzucając wyzwanie bogom i uprawiając kapustę dla lokalnych chłopów – a wszystko to, gdy czekają aż zainstaluje się inna gra, rozpocznie się serial, lub… ugotuje ich kapusta. Postęp w grze następuje gdy nie gramy w Idle Adventures, więc nawet najcięższa misja nie jest niemożliwa do wykonania – z czasem.

RuneScape: Idle Adventures przesuwa granice oczekiwań od tego typu gier. Będzie to samoczynna gra typu „idle” z bogatą historią, wciągającym światem oferującym drobne przygody, akurat idealne na chwilę, kiedy masz nieco czasu do zabicia” - powiedział Cody Vigue, projektant ze studia Hyper Hippo. “Już w czasie zamkniętych beta testów otrzymaliśmy od graczy bardzo pozytywne opinie i będziemy kontynuować doszlifowywanie gry w okresie, gdy dostępna będzie jako Early Access, aż do ostatecznego wydania gry na wiele platform jednocześnie pod koniec roku.”

“Gatunek gier idle jest doskonały dla opowieści fantasy ze świata RuneScape - nasz humor, ogromne potwory, urocze postaci i średniowieczne krajobrazy zostały doskonale uchwycone w tym wyśmienitym tytule” - mówi Mark Ogilvie, główny projektant, RuneScape. “Tak naprawdę prawdziwy duch RuneScape był z nami przez cały proces tworzenia – współpracę ze społecznością w trakcie wersji beta oraz adaptowanie świata do rozgrywania mniej angażujących przygód. Najlepsze jest jednak to, że możemy opowiedzieć nową historię i dostarczyć grę, która wyróżni się w życiu każdego fana gier idle, RPG oraz MMO.”

RuneScape: Idle Adventures jest już dostępny w programie wczesnego dostępu Steam Early Access (http://store.steampowered.com/app/452780), a pełna premiera na PC i platformy mobilne planowana jest przed końcem 2016 roku.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik