Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
18.08.2016 - 16:49
Własna wyspa? Tylko w RuneScape!

RuneScape dało swoim graczom moc decydowania o przyszłym kształcie gry, co przełożyło się na powstanie zupełnie nowego kontynentu – Wschodnich Ziem. Ukształtowane w archipelagu egzotyczne wyspy rozsiane po nieodkrytych wodach gracze mogą podziwiać już od dziś, na specjalnym trailerze przygotowanym z okazji Gamescomu 2016 na stronie internetowej: http://bit.ly/2bjKPPL.

RuneScape_TheArc_02
Dzięki tej nowej krainie z krajobrazem nadmorskim, gracze będą mogli rozwinąć żagle na nieznanych wodach, na których miliony losowo generowanych wysp łączy się w archipelagi inspirowane rejonem Polinezji. Najodważniejsi gracze będą mogli zdobyć wyspę i nazwać ją swoją – pod warunkiem, że podstępne morze nie zdobędzie najpierw ich życia.

 

 

Dodanie Wschodnich Ziem było decyzją powodowaną opiniami graczy – głosami ponad 100 000 z nich. Co roku użytkownicy RuneScape stają przed szansą wyboru, który pomysł chcieliby w przyszłości wprowadzić do rozgrywki. Decyzje podejmowane przez graczy kształtują nowe terytoria oraz zabijają postaci, a wszystko to w tworzeniu wspólnej przyszłości gry RuneScape.

RuneScape_TheArc_04
“Świat RuneScape nigdy nie stoi w miejscu i - już od ponad 15 lat – rozwija się dzięki naszej wspaniałej społeczności, którą zachęcamy do decydowania o kolejnych nowościach, jakie chcieliby zobaczyć w grze,” wyjaśnia Dave Osborne, główny projektant gry RuneScape.
“Tym razem nasi gracze doprowadzili do największej aktualizacji zawartości, wprowadzenia zupełnie nowego terenu – inspirowanych Polinezją Wschodnich Ziem. Zaczyna to zupełnie nowy rozdział w historii RuneScape, do którego nie dotarlibyśmy bez ich wsparcia, zaangażowania i pasji. ”
Wyspy Whale’s Maw, Waiko i Aminishi, pierwsze na zachodniej granicy nowego kontynentu, są już dostępne do eksploracji. Zamieszkujące je rdzenne plemiona nigdy nie słyszały o przygodach graczy, więc wszyscy będą musieli zaczynać na nich od początku, na nowo budując swoją reputację i majątek – nawet weterani zmuszeni będą rozpoczynać grę na tym samym poziomie co nowicjusze! Wraz z ciągle powiększającą się ilością wysp archipelag Wschodnich Ziem ma jeszcze wiele do odkrycia.

RuneScape_TheArc_17

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik