Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
29.07.2016 - 09:59
Do RuneScape trafi zupełnie nowa lokacja

Już w październiku RuneScape skieruje się w stronę zupełnie nowego kontynentu – Wschodnich Wysp (The Eastern Isles). Wyjątkowa impreza dla społeczności graczy - RuneFest 2016, uświetni pojawienie się w grze tego terytorium, którego wygląd zainspirowały krajobrazy Polinezji. Rozpoczynający się 17 września RuneFest 2016 zabierze uczestników w niezwykłą podróż po morzach i oceanach w stronę nowego archipelagu wysp. W tym roku impreza cieszy się rekordową popularnością, a z puli, która trafiła do sprzedaży ledwie dwa tygodnie temu, zostało już naprawdę niewiele biletów.

RuneScape_TheArc_04
Pierwsza część nowego kontynentu, The Arc, zostanie udostępniona już dzisiaj. Składają się na nią wyspy Whale’s Maw, Waiko oraz Aminishi, otoczone licznymi mniejszymi wysepkami. Miejscowa ludność nigdy wcześniej nie słyszała o bohaterach i ich przygodach. Dlatego gracze będą musieli zacząć wszystko od początku i na nowo budować swoją reputację i zdobywać bogactwa. Dotyczy to nawet graczy z długim stażem, którzy na równi z początkującymi wystartują z tej samej pozycji.

RuneScape_TheArc_03
RuneFest 2016 wypełnią liczne wydarzenia i ogłoszenia informujące o dalszych planach rozwoju marki RuneScape oraz Old School RuneScape czy Chronicle: RuneScape Legends. Uczestnicy imprezy, ozdobieni klimatycznymi dodatkami prosto ze Wschodnich Wysp, będą mieli okazję uczestniczyć w licznych tematycznych aktywnościach – paradzie cosplayu, wyzwaniach i konkursach, panelach dyskusyjnych z twórcami, after party oraz w wielu innych rozrywkach i atrakcjach.

RuneScape_TheArc_17
„Nie możemy się już doczekać spotkań z naszymi wspaniałymi graczami podczas RuneFest 2016, kiedy dołączą do nas we wspólnym świętowaniu przełomowego momentu dla RuneScape. Zaprezentujemy nie tylko nowe lokacje na Wschodnich Wyspach, ale także poinformujemy o nowej zawartości, która trafi do RuneScape na przestrzeni nadchodzącego roku.” – powiedział David Osborne, główny projektant gry. „Zdradzimy również nasze plany dotyczące innych tytułów z uniwersum RuneScape, w tym związane z Old School RuneScape i jego rosnącą popularnością w sektorze e-sportu, z mobilną wersją Chronicle: RuneScape Legends oraz z nadchodzącym tytułem - RuneScape: Idle Adventures.”

RuneScape_TheArc_09

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik