Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
14.07.2016 - 10:44
Do Chronicles Runescape: Legends trafia nowa Legenda - Morvran

Kolejny rozdział w historii gry rozpoczyna się wraz z dużą aktualizacją, sześć tygodni po debiucie tej uznanej na świecie gry karcianej na platformie Steam. Update oznaczony numerem 1.4 przyniesie długo oczekiwaną, szóstą Legendę – Morvrana, Mistrza Zabójców. Gracze będą musieli użyć swoich wszystkich zdolności, aby osiągnąć sukces i zgarnąć nagrody, których zwieńczeniem będzie dodanie Legendy do swojej kolekcji kart.

 

 

Dodanie Morvrana do zestawu Legend już obecnych w grze będzie całkowicie darmowe, ale dopiero po pokonaniu samego Mistrza Zabójców. Równocześnie z nim do Chronicle: RuneScape Legends trafi zestaw unikalnych taktyk i strategii, skutecznych przeciwko wrogom, jak również 37 nowych kart oraz dwie dodatkowe skórki, dzięki którym gracze będą mogli stwarzać własne przygody i dostosować Morvrana do własnych upodobań. Mistrz Zabójców charakteryzuje się agresywną naturą oraz zestawem kart potworów, które czynią z niego niezwykle wymagającego przeciwnika dla wszystkich chcących stanąć z nim w szranki. Aby osiągnąć zwycięstwo gracze będą musieli więc dostosować swoją taktykę walki do nowego trybu rozgrywki!

CRL_Morvran_04

Jeszcze przed pojawieniem się Morvrana w Chronicle dla graczy zostanie przygotowany pierwszy w historii produkcji event - Beach Party, który rozpocznie się w drugiej połowie lata. Szalona impreza doda trzy nowe, skąpane w słońcu tropikalne rejony oraz uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzących zadaniach, w których kluczowym elementem końcowego sukcesu będzie współpraca graczy. Oczywiście dla osób biorących udział w eventach czekać będą nowe nagrody, w tym wyjątkowe karty.CRL_Morvran_02

“Debiut Chronicle: RuneScape Legends na platformie Steam dał początek naszym własnym wyzwaniom – dodawaniu ciągle nowej i lepszej zawartości do gry. Wprowadzenie Morvrana, szóstej już Legendy, namiesza nieco w strategiach i technikach gry, nawet wśród zaawansowanych i doświadczonych graczy, a jest to tylko niewielki fragment zmian i nowości, jakie zamierzamy wprowadzić do końca roku i później.” - powiedział James Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends. “Otrzymaliśmy od graczy wiele uwag i propozycji od chwili premiery gry w maju. Nie możemy się doczekać, aby wraz z nimi kontynuować tę podróż.”

CRL_Morvran_03

Od startu Chronicle w maju w grze rozegrano ponad milion potyczek z użyciem Ariane oraz Raptora, w tym w jednym z najtrudniejszych trybów – Ranked oraz ciągle ulepszanym Dungeoneering. Chronicle wprowadziło nową jakość do gier karcianych, łącząc taktyczne walki PvE ze strategicznymi rozgrywkami PvP, podczas których można używać nie tylko swoich kart, ale także i zestawu przeciwnika. Gra jest już dostępna na platformie Steam  (http://store.steampowered.com/app/205890/).

CRL_Morvran_01

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik