Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
08.07.2016 - 09:07
Lipcowy odcinek InnoGames TV

InnoGames pokazało światu nowy odcinek swojego comiesięcznego podcastu wideo - InnoGames TV. Po raz pierwszy, lipcowa odsłona prezentuje nową Rasę Gościnną w grze Elvenar: Orkowie i Gobliny. Ponadto w Forge of Empires pojawią się nowe zadania związane z wydarzeniami historycznymi, Plemiona świętują 13 rocznicę powstania, a The West zaprezentuje zwycięzcę konkursu wideo.

 

 

W lipcowym odcinku Thi i Kai, twórcy gry Forge of Empires przedstawiają nową linię questów historycznych. Tym razem gracze poznają Marię I Stuart, królową Szkotów i pokrótce zapoznają widzów z jej dramatycznym życiorysem. Na tych śmiałków, którym uda się ukończyć wszystkie zadania, czekać będą nagrody w postaci specjalnych budynków. Następnie Rike i Timon z zespołu Elvenar przedstawią nową Rasę Gościnną - Orków i Gobliny. Nowi goście zawitają do posiadłości graczy wraz z wieloma budynkami i technologiami do odblokowania, nie będzie więc chwili na nudę. W dalszej części odcinka zostanie przedstawiony sposób w jaki legendarna już gra InnoGames, Plemiona, świętuje swoje 13 urodziny przy pomocy 13 unikalnych zadań. Na samym końcu filmu zostaną ogłoszeni zwycięzcy międzynarodowego konkursu wideo gry The West.

Mary Stuart (1)

Poprzez comiesięczne audycje wideo, InnoGames starają się zapewnić społeczności najświeższe informacje dotyczące swoich gier. Gospodarze InnoGames TV mówią po angielsku, ale napisy w serwisie YouTube są dostępne w 9 innych językach.

Elvenar Orcs (1)

Dzięki około 150 milionom zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z wiodących developerów gier online. Obecnie firma zlokalizowana w Hamburgu zatrudnia ponad 400 specjalistów z 30 krajów. Szczególnymi sukcesami InnoGames okazały się gry Tribal WarsGrepolis i Forge of Empires.

Elvenar Goblins (1)

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik