Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
13.06.2016 - 13:11
W Forge of Empires startuje Puchar Świata w piłce nożnej

InnoGames ma zaszczyt ogłosić, że już dziś w grze Forge of Empires startuje specjalne wydarzenie uświetniające tegoroczne Mistrzostwa Euro 2016, czyli Puchar Świata w piłce nożnej Forge of Empires. W trakcie jego trwania gracze będą mogli strzelać „karniaki” i rywalizować ze swoimi sąsiadami, a zwycięzca otrzyma wyjątkowe nagrody, a także odblokuje nowe, ekskluzywne budowle. Twórcy gry, Thi i Kai, opowiadają więcej o akcji w nowym materiale wideo.

 

 

Podczas trwania Pucharu gracze z godziny na godzinę lub poprzez wykonywanie specjalnych misji będą zdobywać okazje do oddania strzałów. Wykorzystywane one będą w specjalnej mini-grze, w której rywalizować będą wraz z sąsiadami w walce o trofea. Zawodnik będzie musiał wybrać jeden spośród czterech rodzajów rzutów karnych, różniących się między sobą trudnością, a co za tym idzie szansą na zwycięstwo. W zależności od wybranego poziomu gracz otrzyma określoną ilość trofeów. Im większa ilość sąsiadów zepsuje danego „karniaka”, tym więcej trofeów dostanie gracz-zwycięzca. Te z kolei można później wymienić na cenne nagrody, jak na przykład budynki, przedmioty czy dodatkowe bonusy. Dostępne nagrody będą zmieniały się co 6 godzin, gracze więc będą mieli możliwość zdobycia aż 4 różnych bonusów dziennie, czasami nawet i więcej, jeżeli otworzą Skrzynię. Dodatkowo co tydzień gracz z najwyższą ilością wygranych pośród wszystkich swoich sąsiadów dostaje specjalną nagrodę.

soccer_buildings

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik