Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
22.04.2016 - 11:09
InnoGames pokazuje, że sztuka i gry muszą współpracować

W miniony weekend, 16 kwietnia, InnoGames zorganizowało w Hamburgu wystawę sztuki związanej z grami, połączoną dodatkowo z warsztatami oraz aukcją charytatywną. Studio przygotowało z tej okazji film pod tytułem “How the Mobile Revolution Changed Game Art” (Jak mobilna rewolucja zmieniła sztukę w grach). To kilkuminutowa podróż za kulisy produkcji gier od strony artystycznej oraz prezentacja wpływu rynku gier mobilnych na proces twórczy.

Mobile Revolution

Torsten Gunst, pełniący funkcję Senior Artist w InnoGames opowiada o historii rozwoju kreacji artystycznej w grach, a także o tym, jak narzucane przez gry mobilne ograniczenia wizualne mogą pomóc przy stworzeniu niezapomnianych postaci czy scenerii.
Tymczasem wystawa w Hamburgu przyciągnęła ponad 330 uczestników, którzy mieli okazję nie tylko zapoznać się z ciekawą ekspozycją, ale również nauczyć się co nieco o tematach związanych z grafiką w grach: tworzeniu i rozwoju postaci, czy VFX.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik