Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
01.04.2016 - 14:55
Kwietniowe InnoGames TV wcale nie jest żartem na Prima Aprilis!

InnoGames prezentuje kwietniową edycję InnoGames TV, czyli 8-minutowe video w dużej mierze poświęcone nowości w Elvenar, Turniejom. Dodatkowo, w odcinku wspomniano o wiosennych wydarzeniach w Forge of Empires, wielkanocnym evencie w Grepolisoraz nagraniu z wizyty studia na targach Cartoomics w Mediolanie.

InnoGames TV - April Episode

Na początku odcinka Timon i Oliver przedstawiają nowości w Elvenar. Turnieje pozwolą graczom na zdobycie rozmaitych nagród za zwycięstwa w zawodach odbywających się w prowincjach. Aby uzyskać dostęp do Turniejów, gracze będą musieli aktywować odpowiednią opcję w drzewku badań – dzięki temu co tydzień dostępne będzie dla nich nowe wyzwanie. Turnieje dostosowane są do konkretnych typów regionów, na przykład turniej marmurowy będzie dostępny dopiero po odblokowaniu przez graczy całego regionu.

W dalszej części nowego odcinka InnoGames TV, Kai oraz Thi z Forge of Empires zaprezentują nadchodzące w kwietniu wydarzenia. W nowym evencie historycznym „Jurij Gagarin” gracze poznają historię eksploracji kosmosu. Pokrótce zostanie także omówione kolejne wydarzenie, czyli Drzewko Majowe.

 

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik