Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.03.2016 - 14:35
Wielkanocne eventy w grach InnoGames

Co prawda Wielkanoc dopiero za 1,5 tygodnia, ale gracze Forge of Empires, międzyplatformowego hitu od InnoGames, mają okazję już teraz ruszyć w pogoń za wielkanocnym króliczkiem. Do 4 kwietnia na fanów gry czekają tematyczne misje, w których mogą, między innymi, odblokować specjalne budynki. Studio InnoGames opublikowało film poświęcony wielkanocnemu wydarzeniu. Okazję do świętowania będą mieć również graczy Grepolis, a fani The West mogą spodziewać się hucznych obchodów rocznicy powstania gry.

Forge of Empires Wielkanoc

W tym roku twórcy Forge of Empires przygotowali dla graczy aż 43 misje powiązane z tematyką zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W trakcie wydarzenia władcy będą mogli w swoich miastach zbierać pisanki i wymieniać je na dzienne nagrody w specjalnym Sklepie Wielkanocnym. Tam z kolei gracze otrzymają prawdziwie wiosenne kwiaty – tulipany. Każdy tulipan dodawany jest do paska postępu. Gracze, którym uda się go uzupełnić, otrzymają w nagrodę Świątynię Inspiracji: nowy budynek produkujący Plany. Twórcy Forge of Empires organizują również event na oficjalnej stronie gry na Facebooku. Dzisiaj od godziny 17 gracze będą mieli okazję świętować razem z projektantami gry Thiem i Kaiem.

Grepolis Wielkanoc

Fanów Grepolis także czeka wielkanocna przygoda – specjalne wydarzenie Trial of Slingers potrwa od 24 marca do 11 kwietnia. Przez ten czas gracze wcielą się w nauczycieli młodych Greków, a ich zadaniem będzie rozbicie trzech rodzajów waz i nauczenie greckich młodzików sztuki strzelania. W każdej wazie utalentowani strzelcy odkrywają pisanki do swojej kolekcji. Gracze, którym uda się uzbierać wszystkie jajka, otrzymają różnorodne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji na temat zbliżającego się eventu: https://youtu.be/KCrO2uknGNs.

Również The West zaprasza swoich fanów na wydarzenie wielkanocne, które rozpocznie się 23 marca i potrwa aż do 14 kwietnia.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik