Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
01.03.2016 - 10:04
Marcowe InnoGames TV już dostępne!

InnoGames opublikowało właśnie marcowy odcinek InnoGames TV, w którym fani gier studia będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowy materiał na temat wprowadzenia „Wróżek” do gry Elvenar. Około 15 minutowy odcinek odkrywa przed widzami tajemnice dotyczące nowej gościnnej rasy, a także jednostek bitewnych, budynków i nowych technologii. W filmie InnoGames TV przedstawione są także nowości z gier Forge of Empires, Tribal Wars czy Grepolis.

thumbnail

W marcowym odcinku projektant gier Timon zapoznaje widzów z Wróżkami z gry Elvenar. Wraz z nową gościnną rasą do gry zostaną wprowadzone nowe technologie, budynki i ulepszenia. Aby to wszystko zdobyć, gracze będą musieli wybudować specjalną osadę w miejscu opuszczonym przez goszczące wcześniej Krasnoludy. Tuż po premierze Wróżek, gra otrzyma dwie aktualizacje - nowe Antyczne Cuda i nowe jednostki bitewne. Pierwszy z Cudów odpowiedzialny będzie za produkcję zasobów, drugi zaś usprawni umiejętności kupieckie graczy.

elvenar_artwork-video_AncientWonderSupplies

Oprócz tego, projektanci gry Forge of Empires, Thi i Kai, zaprezentują zupełnie nowe wydarzenie wielkanocne. Z kolei zespół Tribal Wars 2 podsumuje rok 2015, a twórcy Plemion opowiedzą o zupełnie nowym wydarzeniu w grze: Królewskim jarmarku. Na zakończenie ekipa InnoGames TV powie parę słów o powrocie The West i Międzynarodowych mistrzostwach fortowych, a Grepolis chwali się swoimi forami mobilnymi.

W co miesięcznym filmowym podcaście InnoGames dostarcza społeczności najnowszych wiadomości na temat ich gier. Chociaż podcast prowadzony jest w języku angielskim, wszystkie filmy dostępne są na YouTube w wersji z napisami w dziewięciu językach, w tym w polskim.

elvenar_artwork-ancientWonder_Trader

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik