Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
26.02.2016 - 12:05
DZIKOŚĆ DRZEMIĄCA W SERCU… CZYLI WALENTYNKOWA PRZYGODA Z FAR CRY!

Patrycja i Mariusz w ramach konkursu „Dzikie uczucia z Far Cry Primal” wygrali walentynkowy weekend w luksusowym hotelu „Poziom 511”, usytuowanym na najwyższym wzniesieniu Jury krakowsko-częstochowskiej, o imponujących widokach niczym z gry Far Cry Primal. 

Dzięki wspaniałemu, prehistorycznemu cosplay'owi doświadczyli całodniowego wylegiwania się w SPA, oraz romantycznej kolacji przy świecach w Jaskini Wierzchowskiej. Na szczęście nie musieli całkowicie się wczuwać w klimat gry i polować na posiłek - chociaż niesamowite widoki w jaskini u niejednego obudziłyby dzikie instynkty. Pyszna kolacja była przygotowana specjalnie dla zakochanych i ewidentnie bardzo im się spodobała. 

 

Zobaczcie jak wyglądał ich walentynkowy, niezapomniany weekend!!!

 

 

 

Konkurs „DZIKIE UCZUCIA” przygotował UBISOFT z okazji premiery  gry Far Cry Primal, która w wersjach na konsole PS®4 oraz Xbox One® pojawi się w Polsce już 23 lutego br.

Wersja PC pojawi się na sklepowych półkach w marcu.

Dodał: hashq

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik