Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
21.01.2016 - 12:16
Forge of Empires w 2015 roku podbiło serca polskich graczy

W 2015 Forge of Empires udało się powiększyć rzeszę graczy z Polski aż o 25%. Użytkownicy z chęcią odwiedzali miasta innych graczy i częściej przeprowadzali transakcje handlowe. Ponadto, średnia wizyt polskich graczy wynosi aż 5,840 na gracza, jest to jedna z najwyższych średnich pod tym względem na świecie.

Polscy fani Forge of Empires wykazywali się niezwykłym zaangażowaniem przez cały rok, stając się tym samym jedną z najbardziej aktywnych w grze narodowości na świecie. Gracze średnio stoczyli 397 bitew, notując jeden z najwyższych wyników na świecie. Wysłali 225 wewnętrznych wiadomości, a także przeszli zawrotną liczbę 170,238,085 questów. Równie ochoczo rozbudowywali swoje miasta, zaś szczególnie upodobali sobie Castel del Monte, Sobór Wasyla Błogosławionego oraz Notre Dame. To właśnie te wspaniałe budynki uświetniły największą liczbę miast w 2015.

Dzięki zaplanowanym na ten rok licznym nowościom i ciągłym ulepszeniom mobilnym, twórcy Forge of Empires spodziewają się, że w 2016 przyciągną do gry kolejne zastępy nowych graczy z Polski.

Forge of Empires to popularna gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie, przeprowadzając skuteczne kampanie wojskowe i handlowe. Forge of Empires jest dostępna przez przeglądarkę internetową, a także na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Infografika - Forge of Empires w 2015 roku podbiło serca polskich graczy(2)

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik