Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
19.12.2015 - 09:07
Jaka strona dla dzieci

Dzisiaj bardzo wiele mówi się o tym, że treści dostępne w internecie są bardzo niebezpieczne dla dzieci. To oczywiście prawda, ale pamiętajmy o tym, że internet jest dla wszystkich i nie ma w tym nic dziwnego, ze znajdziemy tam rzeczy nieodpowiednie dla naszych pociech. Istotna jest tutaj kontrola rodziców, a przede wszystkim pokazywanie dzieciom co jest dla nich dobre, a co złe. Dotyczy to przede wszystkim gier, które dzieci uwielbiają, w szczególności mali chłopcy. Jeśli chcemy zaoferować naszym dzieciom atrakcyjną, ale jednocześnie bezpieczną rozrywkę w sieci to warto skierować je na stronę Grydladzieci.pl.

Nowoczesne gry internetowe cieszą się dzisiaj ogromnym powodzeniem pośród dzieci, które mają współcześnie do nich bardzo łatwy dostęp, gdyż przecież korzystają z komputerów nie tylko w domach, ale także i w szkołach, a do tego jeszcze posiadają zazwyczaj szereg urządzeń mobilnych. Ten portal został jednak przygotowany z myślą o najmłodszych użytkownikach internetu. Prezentowane tam gry są pozbawione jakichkolwiek niebezpiecznych treści, a do tego jeszcze strona została przygotowana w taki sposób, że nawet dzieci nie potrafiące jeszcze czytać mogą sobie z nią poradzić. Bardzo ciekawym pomysłem jest bowiem obrazkowa prezentacja gier. Dla tak młodego człowieka nazwa gry ma przecież niewielkie znaczenie, ale intuicyjnie wyglądający obrazek doskonale pokazuje czego można się po danej grze spodziewać i tym samym ułatwia dokonywanie trafnych wyborów.

Strona w żaden sposób nie dyskryminuje dzieci pod względem płci. Ciekawą rozrywkę znajdą dla siebie zarówno dziewczynki, jak i oczywiście chłopcy, którym z pewnością spodobają się chociażby gry samochodowe, gdzie kategoria z nimi http://www.grydladzieci.pl/samochodowe/ dosłownie pęka w szwach. Tutaj także warto wspomnieć właśnie o samych kategoriach, które zostały bardzo dobrze rozbudowane. Każda kategoria jednoznacznie określa charakter znajdujących się tam gier. Nie znajdziemy tutaj ogólników, tylko kategorie dosłowne, a więc chociażby gry, w których celem jest parkowanie samochodami mają własną, dobrze opisaną kategorię http://www.grydladzieci.pl/parkowanie/. To kolejne udogodnienie, które wyraźnie wskazuje na to, że strona jest bardzo przemyślana pod kątem tych najmłodszych dzieci.

 

Udając się do poszczególnych kategorii znajdziemy tam także bardzo obszerny opis, który może być pomocny szczególnie dla rodziców szukających swoim dzieciom sympatycznej rozrywki. Naprawdę polecamy korzystanie z takich właśnie stron internetowych, gdyż dzięki temu nie musimy martwić się o bezpieczeństwo naszych dzieci, które przecież często spędzają naprawdę długie godziny przed komputerem.

Dodał: hashq

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    Fundamenty pod słupy Fundamenty betonowe służą do posadowienia na nich słupów oświetleniowych po uprzednim wkopaniu w ziemię.
    styrobudbetoniarnie.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik