Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
23.11.2015 - 13:30
Twórcy Vainglory podumowują rok działalności!

Super Evil Megacorp świętowało w zeszłym tygodniu swoje pierwsze urodziny oraz rozpoczęcie działalności w Chinach, które okazało się wielkim sukcesem i zapewniło grze pierwsze miejsce wśród najchętniej pobieranych tytułów na iPhone’a i iPada. Dzisiaj studio postanowiło podzielić się informacjami o kilku kamieniach milowych, które udało się dotychczas osiągnąć.

We wrześniu tego roku gra Vainglory przyciągnęła już ponad milion widzów miesięcznie w serwisie Twitch. I choć twórcy od początku wierzyli w to, że ich gra wzbudzi wielkie zainteresowanie, to nikt z nich nie spodziewał się aż tak szybkiego powiększenia się grona fanów. Milion widzów miesięcznie nie uwzględnia lokalnych serwisów streamujących z innych krajów, dlatego też realna liczba fanów chętnie oglądających rozgrywki w Vainglory może być w rzeczywistości dużo wyższa. W samym serwisie Twitch liczba widzów wzrosła aż pięciokrotnie od marca tego roku, a licząc od lipca – dwukrotnie!

Vainglory_Autumn Finals(2)

Vainglory przyciąga zainteresowanie nie tylko graczy i fanów. Również profesjonalna scena e-sportowa wykazuje coraz większe zaangażowanie w rozgrywki Vainglory. W skład popularnej organizacji SK Gaming wszedł właśnie zespół R3D, a tym samym organizacja dołączyła do zawodów Vainglory. Zawodnicy SK Gaming uczestniczą w rozgrywkach m.in. Hearthstone, CS:GO czy World of Warcraft. Organizacja działa aktywnie od 1997 roku i może pochwalić się wielkimi osiągnięciami w dziedzinie e-sportu, dlatego też cały zespół Vainglory z radością powitał organizację SK Gaming w oficjalnych rozgrywkach. Alexander Müller, dyrektor wykonawczy SK Gaming powiedział: „W grach na urządzenia z ekranami dotykowymi drzemie ogromny potencjał dla e-sportu, a Vainglory jest jedną z czołowych gier na te platformy. Bardzo cieszymy się na myśl o powołaniu profesjonalnego zespołu graczy Vainglory i nie możemy doczekać się udziału w pierwszych turniejach.”

Martin Marquadt, współzałożyciel oraz dyrektor zarządzający R3D Gaming dodaje: „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tym, że zwróciliśmy na siebie uwagę jednego z najbardziej szanowanych klubów e-sportowych na świecie i że możemy w jego barwach stanąć do walki w turnieju Vainglory. SK Gaming jest od dawna zakorzenione w światowym e-sporcie, a przekształcenie R3D Gaming w mobilną dywizję SK otworzy wrota do zupełnie nowej przyszłości dla całego gatunku.”

SK Gaming Mobile division(2)

Finały sezonu jesiennego będą trwały przez cały grudzień i zostały podzielone na dwa regiony – Amerykę Północną (4-6 grudnia) oraz Europę. Pula nagród dla każdego regionu wynosi odpowiednio 15 000 USD. Finały europejskie odbędą się w ESL Studio w Katowicach (11-13 grudnia) – zapraszamy już teraz do kupna biletów, za jedyne 10USD, zanim zostanie wyczerpana ich pula (https://vaingloryautumnfinalseu.eventbrite.com)! Osiem najlepszych drużyn wyłonionych w eliminacjach zmierzy się o tytuł puchar Mistrza Autumn 2015. Ten turniej to nie tylko wielkie emocje i zacięta rywalizacja, ale również doskonała okazja do poznania najlepszych zawodników oraz możliwość podziwiania ich niezwykłych umiejętności.

Transmisje turniejów finałowych w Ameryce Północnej i Europie zyskały właśnie potężnych sponsorów! NVIDIA oraz Amazon Appstore postanowiły wesprzeć nasz stream i tym samym dołączyć do grona naszych e-sportowych partnerów, do którego należą już chociażby OGN, ESL, Twitch czy eSports Arena. Poza specjalnymi bonusami, goście będą mieli wyjątkową szansę na poznanie najlepszych zawodników oraz twórców z Super Evil. Fani gry mogą pojawić się na widowni turnieju lub śledzić transmisje na twitch.tv/vainglory.

W ostatni piątek Vainglory zadebiutowało w Chinach i w zaledwie 12 godzin trafiło na pierwsze miejsce, które zajmuje do dzisiaj, wśród najchętniej pobieranych gier na urządzenia iPad i iPhone! Nasz partner, Giant, poinformował o pierwszym chińskim turnieju Vainglory, który odbędzie się Szanghaju 20–22 listopada. Łączna pula nagród przekracza 65 000 USD. Zwycięski zespół zakwalifikuje się do jesiennych rozgrywek International Premier League, które będą transmitowane na żywo z Seulu w Korei Południowej i rozpoczną się 3 grudnia.

Super Evil Megacorp serdecznie dziękuje wszystkim graczom i partnerom za uczynienie minionego roku tak wyjątkowym! Twórcy pragną dalej rozwijać grę Vainglory oraz wspierać branżę e-sportu i mają nadzieję, że następny rok będzie równie ekscytujący.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 03.12.2015 - 14:17
Z okazji 5 urodzin serwisu do zgarnięcia ponad 100 PAYSAFECARDÓW o wartości 300zł. Wystarczy wejść na kartapsf.pl/6470 i postępować zgodnie z instrukcją, KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik