Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
03.11.2015 - 11:25
Nowości w Sword Coast Legends

Dan Tudge, dyrektor projektu „Sword Coast Legends” oraz prezes studia n-Space podsumował ostatnie wydarzenia związane z premierą gry oraz poinformował o nadchodzących nowościach.

SCL_keyart

„Sword Coast Legends” zostało na razie wydane na komputery PC, Mac oraz system Linux. Współpracowaliśmy ściśle z firmą Wizards of the Coast, aby móc przekazać w Wasze ręce pełne doświadczenie Dungeons & Dragons. Zespół odpowiedzialny za system D&D był zaangażowany w każdy etap projektu. Wiemy, że jego członkowie są bardzo podekscytowani wszystkimi przygodami, które można przeżyć w ramach rozgrywki oferowanej przez „Sword Coast Legends”. Wspólnie chcieliśmy oddać w ręce graczy wciągającego, świeżego RPG-a z epicką fabułą i dodatkowym twistem w przechodzeniu lochów w postaci trybu Mistrza gry w czasie rzeczywistym. Jesteśmy dumni z efektu jaki osiągnęliśmy – nasza gra wpisuje się idealnie w zróżnicowany zbiór tytułów pod flagą D&D, niezależnie od tego czy są to gry MMO, action RPG, klasyczne cRPG czy nawet gry typu hack ‘n’ slash."  - powiedział Dan Tudge. "Pierwsze doznania graczy były niezwykle zróżnicowane. Podczas gdy wielu z nich zakochało się w „Sword Coast Legends”, jednak inni nie ukrywają swojego rozczarowania grą. Wszystkim, którzy poczuli się rozczarowani chciałbym powiedzieć tylko jedno: „Rozumiemy Was”. Jesteśmy niewielkim, niezależnym studiem deweloperskim i na pewno bez Was, by się nam nie udało. Jesteśmy wdzięczni za Wasze ciągłe wsparcie. W końcu w D&D drużyna jest najważniejsza, a Wy jesteście najlepszą drużyną jaką mogliśmy sobie wymarzyć." - zakończył prezes n-Space.

Firma w  najbliższym czasie planuje mocno rozwinąć grę. Każda nadchodząca aktualizacja trafi w ręce graczy bez żadnych dodatkowych opłat, począwszy od pierwszej, halloweenowej.

Aktualizacja Halloweenowa: „The Pumpkin Patch”

 • Nowy obszar „Liar’s Night” pełen klimatycznych Halloweenowych akcesoriów
 • Lokacja w trybie Mistrza Gry – cmentarz z ponad 35 obiektami do wykorzystania i nowym ekwipunkiem dla graczy
 • Przesuwanie ekranu poprzez „trącenie” krawędzi (opcja dodatkowa)
 • Gracze mogą teraz kontrolować ruch kamery poprzez trącenie krawędzi ekranu kursorem myszy. WSAD i środkowy przycisk myszy posiadać będą swoją dotychczasową funkcjonalność.
 • Automatyczne leczenie w obozowisku (Adventurer’s Camp)
 • Po wkroczeniu do obozowiska, drużyna będzie uzdrawiana z wszelkich otrzymanych wcześniej obrażeń
 • Questy Mistrza Gry polegające na zebraniu danych przedmiotów będą wyświetlane w HUD-zie: „X of X found”
 • Dodano skrót klawiszowy wycentrowania widoku
 • Podwojono maksymalną długość konwersacji w trybie Mistrza Gry
 • Dodano opcję zablokowania kursora w oknie gry
 • Bug fixy

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik