Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
30.10.2015 - 10:33
Halloween w Warframe oraz aktualizacja gry na konsole!

Świętowanie w uniwersum Warframe już się  rozpoczęło i potrwa do środy 4 listopada (również do 16:00). Gracze będą mieli niepowtarzalną okazję na zdobycie klimatycznych skinów oraz nową broń białą – Cerata.

Warframe_Halloween2015_LisetSkin

Upiorne personalizacje

W tym roku na graczy czekają zupełnie nowe dekoracje związane ze świętem Halloween – w tym skiny do broni, peleryny oraz unikalne opcje wyglądu modułu lądowiska, które sprawią, że Liset będzie wyglądał naprawdę przerażająco. Obok zupełnie nowych opcji ponownie będą dostępne Halloweenowe skórki z zeszłego roku oraz odpowiednia paleta kolorów.

Nowa broń

Cerata – pozwoli wrogom poczuć siłę plagi już z daleka, dzięki wyjątkowej specyfice broni. Skrywający się w ostrzu technocyt okaże się niezwykle skuteczny w walce z opancerzonymi jednostkami.

Halloweenowa misja specjalna

Tenno powinni uważać na wyjątkowe zadanie, w którym pojawi się wampirzy Lotos, Starożytni z piłami, dyniowe skrzynie z ekwipunkiem i wiele więcej! Misja rozpocznie się 30 października o 17:00 czasu polskiego i będzie dostępna na wszystkich platformach: PC, PS4 i Xbox One.

Jednak to nie koniec dobrych wieści i niespodzianek. Do konsolowej wersji gry trafiła właśnie długo oczekiwana aktualizacja "Jordas Precept", która wzbogaca Warframe o potężną dawkę nowości!

Naszemu układowi słonecznemu grozi ogromne niebezpieczeństwo – na horyzoncie pojawiła się wielka zainfekowana masa, która jest w stanie pochłonąć wszystko co stanie jej na drodze. Golem J-3 przybył i gracze potrzebować będą musieli użyć wszystkich możliwych zasobów, aby go pokonać.

Na szczęście najnowsza aktualizacja przygotuje graczy do odparcia ataku plagi! Do ich dyspozycji trafią m.in. rozbudowany interfejs Archwing, nowe misje i mechaniki rozgrywki, nowe bronie oraz opcje personalizacji, a także zupełnie nowy Warframe – Atlas, który swoją potęgą potrafi nagiąć ziemię do własnej woli.

Jordas Precept Key Art

Najważniejsze elementy aktualizacji:

  • NOWY WARFRAME – ATLAS: Tytan, władca żywiołu ziemi. Posiada następujące umiejętności:

Landslide: wymierza wrogowi cios pięścią, a po ponownym użyciu tworzy śmiercionośne combo

Tectonics: tworzy kamienny mur, który po ponownej aktywacji spadnie na wrogów

Petrify: Zamienia wrogów w kamień jednym spojrzeniem

Rumblers: Przywołuje dwa żywiołaki ziemi gotowe do walki wręcz

  • NOWE ZADANIE – JORDAS PRECEPT: Ordis jest zdecydowany pomóc innemu Cephalonowi, który został opanowany przez plagę. Ale czy zainfekowanego Cephalona można uratować?
  • ROZBUDOWA TRYBU ARCHWING: Dwa nowe tryby rozgrywki z wykorzystaniem Archwinga – Obrona mobilna Archwing oraz Obrona Archwing – pozwolą graczom zapoznać się z rozbudowanymi opcjami Archwinga.
  • NOWI WROGOWIE: Misje stały się teraz jeszcze trudniejsze, ponieważ do wrogich frakcji dołączyły cztery nowe rodzaje przeciwników. Gracze będą musieli stawić czoło modularnym wrogom Corpusu, Elektrycznym i Toksycznym Kurierom Mutalist oraz Balistycznym Mutalistom.
  • NOWE BRONIE:

TEKKO – wizytówka Atlasa, stalowe pięści, rozdzierające wrogów z każdym uderzeniem

CONVECTRIX – kiedy spotkają się ze sobą dwie wiązki tego nożycowego lasera, nastąpi zamknięcie obwodu, które skutecznie wyeliminuje wroga

SONICOR – wysyła śmiertelne fale dźwiękowe

PHAEDRA – nowa broń Archwing, starsza siostra Somy

KASZAS – nowa broń Archwing, która zmieni Warframe w prawdziwego anioła śmierci, dzierżącego straszliwą kosę

  • ULEPSZONY BOSS – GOLEM J-3: Golem J-3 przeszedł serię ulepszeń od ostatniego starcia z Warframe’ami i czeka na godnych przeciwników w mrokach Eris. Śmiałkowie mogą do niego dotrzeć po ukończeniu misji Jordas Precept.
  • NOWE MISJE: Do podmorskiego laboratorium Grineer na Uranie dodano zupełnie nowe misje szpiegowskie.
  • NOWE OPCJE AKTUALIZACJI:

SYANDANA IGARO – to nowa niezwykle zwinna Syandana wyposażona w skrzydła

PELERYNA OPULAS – Ubiór tylko dla uprzywilejowanych członków frakcji Corpusu, to nowe trofeum dostępne dla wszystkich Tenno

SEGMENT MODUŁU LĄDOWISKA – W swoich warsztatach gracze będą mogli stworzyć zupełnie nowy Moduł lądowiska oraz Komunikator

WSPARCIE Z POWIETRZA: MANTIS – to specjalny moduł przypominający insekta, który posiada wbudowane funkcje wieżyczki medycznej

SKÓRKI MANTIS – trzy opcje dające możliwość zmiany wyglądu modułu Mantis

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik