Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
22.10.2015 - 14:10
Sword Coast Legends już dostępne!

Niezależne studio n-Space oraz wydawca Digital Extremes informują o oficjalnym wydaniu gry Sword Coast Legends – cRPG, opartego o mechanikę Dungeons & Dragons (stworzoną przez Wizards of the Coast), na komputery PC, Mac oraz Linux. W przygotowaniu jest również konsolowa wersja gry, której planowana premiera na PlayStation 4 i Xbox One to pierwszy kwartał 2016 roku.

SCL_01

Sword Coast Legends, które zabierze graczy z powrotem do magicznych Zapomnianych Krain, można zakupić poprzez Steam oraz inne platformy dystrybucji cyfrowej. Przygotowana przez weteranów branży oraz specjalistów od systemu D&D z Wizards of the Coast gra Sword Coast Legends tchnie nowe życie w Faerûn.

Sword Coast Legends da graczom możliwość przeżywania rozgrywki D&D w zupełnie nowy sposób, przenosząc dynamikę interakcji pomiędzy uczestnikami sesji RPG i Mistrzem Gry do wirtualnej rozgrywki w trybie Mistrza Gry w czasie rzeczywistym. Ta forma rozgrywki pozwoli Mistrzowi Gry na aktywne uczestnictwo w przygotowanej przez siebie przygodzie i równoczesną pomocy graczom. Tryb ten skupia się na aktywnym angażowaniu Mistrza Gry w daną przygodę i rozgrywkę wspólnie z drużyną.

„Jako fani D&D sami jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że będziemy mogli powrócić do świata Zapomnianych Krain, które zostały teraz wzbogacone o nowe formy narracji i rozgrywki. – mówi Dan Tudge, prezes n-Space i dyrektor projektu Sword Coast Legends – Chcemy szczególnie podziękować oddanym graczom, którzy uczestniczyli w programie Head-Start i przekazali nam mnóstwo wartościowych uwag, pozwalających na dopracowanie i udoskonalenie ostatecznej wersji gry.”

„Nasi fani są pełni pasji, jeżeli chodzi o Dungeons & Dragons, dlatego umożliwienie im przeżycia papierowej sesji RPG w cyfrowej formie to dla nas wielka rzecz” – przyznaje Nathan Stewart, dyrektor marki Dungeons & Dragons. „Od początku współpracowaliśmy nad Sword Coast Legends z n-Space i połączyła nas ogromna pasja do stworzenia niezapomnianych doświadczeń dla graczy na całym świecie.”

SCL_keyart(1)

Dzięki współpracy z takimi talentami jak dyrektor fabularny Dragon Age: Początek oraz z innymi weteranami branży z zespołu n-Space (którzy pracowali między innymi przy seriach Neverwinter Nights czy Wrota Baldura) Sword Coast Legends wyznacza prawdziwy powrót do klasycznych gier cRPG o złożonej fabule i złotej ery rozgrywek pecetowych.

Sword Coast Legends można obecnie zakupić na oficjalnej stronie gry oraz na platformie Steam. Szczegółowe informacje dotyczące pierwszego dodatku „Rage of Demons” pojawią się w nadchodzących tygodniach.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik