Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
21.10.2015 - 11:27
Auctioneer z wielką aktualizacją! Cherrypick Games informuje także o nowej grze.

Ponad półtora miliona graczy, którzy pobrali grę „Auctioneer”, od dzisiaj mogą cieszyć się ogromną aktualizacją wprowadzoną przez studio Cherrypick Games.

„Auctioneer” został wzbogacony o zupełnie nowy tryb Auction Gallery, który pozwoli na kolekcjonowanie zakupionych dzieł sztuki. Wraz z powiększaniem swojej kolekcji gracze będą mogli zdobywać cenne nagrody. Aktualizacja to także mnóstwo nowych przedmiotów do zakupu oraz nowe domy aukcyjne. Od teraz aukcje będzie można przeprowadzać zarówno na farmie, w ekstrawaganckiej galerii sztuki,  długim domu Wikingów oraz w wielu innych nowych miejscach.

auctioneer update

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania za darmo na platformach iOS i Android

Tymczasem już 29.10 na urządzenia z iOS i Androidem zostanie wydana nowa gra „Double Juggle”, w której za pomocą dwóch platform trzeba jak najdłużej odbijać mnożące się nieustannie kulki. Z pozoru prosta do opanowania gra szybko okaże się być nie lada wyzwaniem, wciągającym gracza na długi czas!

Infografika na temat gry „Auctioneer”: http://bit.ly/1FHCu2J

double juggle art

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    pobierz gry za darmo Pełne wersje gier tylko u nas dostaniesz za darmo do pobrania. Zobacz jakie nowości czekają na twój komputer PC.
    pobierzpc.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik