Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
01.10.2015 - 14:43
Auctioneer - ponad 1,5 mln pobrań!

Ponad 1.500.000 pobrań gry Auctioneer!

Studio Cherrypick Games ma kolejne powody do świętowania. Po premierowych wyróżnieniach na całym świecie oraz ciepłym przyjęciu przez użytkowników, którzy obsypali grę pozytywnymi recenzjami, Auctioneer osiągnął ponad półtora miliona pobrań zaledwie 10 dni po premierze (tylko na platformie iOS). „Po zagraniu w tę świetną i niesamowicie szybką grę arcadową ponownie zaczęliśmy szanować wysiłek pracowników domów aukcyjnych.” – napisał zespół tworzący App Store.

logo_a

Cherrypick Games, niezwykle zadowolone z wyników gry „Auctioneer”, postanowiło podzielić się informacjami na temat tego jak ich najnowsza gra radzi sobie na światowym rynku. W związku z tym twórcy przygotowali niezwykłą grafikę, która zdradza między innymi, że gra najchętniej pobierana była w Europie, zajęła pierwsze miejsce wśród najbardziej popularnych gier mobilnych chociażby w Singapurze, a gracze najchętniej korzystają z… kosmicznego domu aukcyjnego.

Auctioneer w Appstore: https://itunes.apple.com/us/app/auctioneer/id1024071974

Auctioneer w Google Play Store: https://goo.gl/SX6uo0

Auctioneer Infografika(1)

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik