Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
11.09.2015 - 14:47
Touchdown Hero: New Season - sequel pierwszej gry warszawskiego studia Cherrypick Games debiutuje na Apple App Store

Touchdown Hero: New Season, najnowsza gra warszawskiego studia Cherrypick Games, jest już dostępna do pobrania za darmo w App Store. Dynamiczna rozgrywka oraz piękna pikselowa oprawa wizualna przykują uwagę wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych, którzy poszukują prostej do opanowania, lecz wymagającej refleksu i zręczności gry. Premiera Touchdown Hero: New Season zbiega się w czasie z otwarciem sezonu futbolu amerykańskiego, który rozpoczął się w czwartek. Natychmiast po premierze gra została wyróżniona przez Apple jako najlepsza nowa gra w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie.

Touchdown Hero New Season

W porównaniu do poprzedniczki, nowa gra Touchdown Hero: New Season przynosi szereg nowości i poprawek: możliwość personalizacji własnej drużyny, z uwzględnieniem takich detali jak deseń stroju czy kolor skóry zawodników, nowe super-ruchy i tryb slow motion, tryb dla graczy leworęcznych oraz dodatkowe usprawnienia interfejsu i sterowania.

Touchdown Hero New Season (4)

Pobierz Touchdown Hero: New Season za darmo na App Store:

https://itunes.apple.com/pl/app/touchdown-hero-new-season/id1011716662?mt=8

Touchdown Hero New Season (1)

„Pierwszą odsłonę Touchdown Hero pobrało już przeszło 2,3 miliona graczy na świecie – nasza pierwsza gra stanowi już solidną markę i ma rzeszę oddanych fanów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. To w ich ręce oddajemy nową grę Touchdown Hero: New Season, z masą nowości i usprawnień, o które prosili.” – komentuje Marcin Kwaśnica, CEO Cherrypick Games

Touchdown Hero New Season (2)

Touchdown Hero: New Season to kontynuacja pierwszej gry Cherrypick Games i – podobnie jak poprzedniczka – jest zręcznościówką w stylu endless runner, w której gracze przesuwając palec po ekranie, kontrolują bieg zawodnika futbolu amerykańskiego. Ich celem jest zręczne manewrowanie pomiędzy szarżującymi przeciwnikami i pokonanie jak największego dystansu, czyli wykonanie jak największej liczby przyłożeń. W sytuacjach krytycznych, gracze mogą skorzystać z palety ruchów specjalnych, pozwalających wydostać się z opresji.

Touchdown Hero New Season (5)

Dowiedz się więcej na: http://www.cherrypickgames.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik