Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
01.09.2015 - 14:27
Zupełnie nowy zwiastun Sword Coast Legends z okazji PAX!

Studia n-Space oraz Digital Extremes wspólnie z Wizards of the Coast przedstawiły dzisiaj nowy zwiastun gry Sword Coast Legends (obejrzyj tutaj), który prezentuje nowe fragmenty rozgrywki z kampanii jednoosobowej oraz trybu Mistrza Gry. Gra Sword Coast Legends będzie miała swoją premierę już 29 września na PC, Mac i Linux, jeszcze przed końcem roku pojawi się także na konsolach Xbox One i PS4. Deweloperzy przypominają też, iż już 11. września - na trzy tygodnie przed oficjalną premierą - pierwsi gracze będą mogli skorzystać z programu wczesnego dostępu "Head Start".

SCREEN_SCL_081915_007

Wszyscy odwiedzający targi PAX Prime, odbywające się w ostatni weekend w Seattle, mieli okazję, by jako pierwsi na świecie zapoznać się z wersją demonstracyjną, a także wysłuchać szeregu wykładów przedstawicieli studia n-Space, którzy opowiadali chociażby o tym, z jakich narzędzi korzystali, by przenieść klasyczne sesje RPG do świata wirtualnego, jak zaprojektować własne lochy, czy jak prowadzić wątek romantyczny w grach RPG.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik