Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
01.09.2015 - 09:14
Więcej możliwości strategicznego planowania w najnowszej aktualizacji do gry Imperia Online

Twórcy gry Imperia Online podzielili się informacjami na temat zbliżającej się kolejnej aktualizacji do swojej gry. Tym razem w ręce graczy zostanie przekazane narzędzie, które znacznie zwiększy możliwości strategicznego planowania rozwoju Imperium, a także wzbogaci raport z bitew o dopracowane animacje.

charts

Pierwszą z nowych opcji wprowadzanych do gry jest możliwość śledzenia poszczególnych aspektów rozwoju własnego królestwa. Na szczegółowych wykresach będzie można śledzić dane dotyczące ekonomii, armii, handlu i innych. Dzięki dostępowi do tych danych gracze z łatwością będą mogli uzyskiwać informacje na temat liczby wojsk, rozegranych bitew, ważnych wydarzeń w swoim Imperium czy wartości swoich jednostek. Zgromadzenie wszystkich tak istotnych informacji w jednym miejscu pozwoli graczom nie tylko uzyskać wiedzę niezbędną przez rozpoczęciem konfliktu wojskowego, ale też na odpowiednie planowanie dalszego rozwoju własnego Imperium.

We wrześniu w grze pojawią się także zapowiedziane wcześniej animowane bitwy, które zostały wzbogacone szczegółowymi efektami wizualnymi. Animacje bitew będą ciekawym dodatkiem do raportów bitewnych i pokażą graczom dokładnie co się wydarzyło podczas prowadzonego przez nich oblężenia. Wszystkie jednostki posiadać będą szczegółowe dane np. punkty życia czy ataku. Dzięki możliwości sprawdzenia zachowania jednostek w bitwie, gracze będą mogli lepiej rozplanować swoje kolejne konflikty wojenne oraz bitwy.

fortress_siege

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    przepowiednie michaldy książka wrz oto nie ktre fragmenty przepowiedni powstanie brat przeciwko bratu ale to co podaem z ksiki przepowiednie michaldy
    prawolingo.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik