Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
08.12.2011 - 13:03
BlackShot Europe wzbogacone o nowy dodatek “Adventure Style”

Firma eFusion MMOG, europejski wydawaca gier MMO (massively multiplayer online games), ogłasza, że niezwykle popularna, darmowa gra  MMOFPS o nazwie BlackShot Europe zostanie wzbogacona o cenny dodatek nazwany “Adventure Style”, który jest już dostępny wraz z grą na portalu www.twowar.com.

 

Dodatek “Adventure Style” zawiera nową mapę, bronie i postacie. Nazwa nowej mapy to “Tomb” i jest ona dostępna w trybie gry SD-I (Search and Destroy Infinity), mapa oparta jest na nowej koncepcji i różni się od większości innych w trybie “Search and Destroy”, które gracze mieli możliwość poznać do tej pory. Zadaniem graczy jest albo umieszczenie ładunku wybuchowego w punkcie centralnym mapy lub ochrona tego miejsca przed zniszczeniem. Poziom trudności nowej mapy jest nieco wyższy niż na innych, stanowi spore wyzwanie I wymaga większej współpracy od graczy jak również cierpliwości i waleczności.

 

“Gra na mapie Tomb w trybie SD-I stanowi najprawdopodobniej największe wyzwanie spośród różnorodnych map dostępnych na rynku gier typu shooter. Jest naszą odpowiedzią na prośby graczy pragnących bardzo ambitnych, wymagających wyzwań i przeżyć podczas rozgrywki w BlackShot Europe” - Martin Simon, Senior Manager firmy eFusion MMOG.

 

Wraz z dodatkiem wprowadzone zostaną do gry dwie nowe bronie, pistolet “M1911 .45 caliber” oraz karabin SMG “MP7”, który zdaniem wydawców usatysfakcjonuje liczne rzesze graczy domagających się wciąż więcej i więcej broni maszynowych dostępnych w grze.

 

Ponadto “Adventure Style” wprowadzi do gry całkiem nową postać “Isabelle”. Ta niezwykle uwodząca, ale zarazem niebezpieczna kobieta będzie mogła być wyposażona w swój własny specjalny sprzęt, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że nigdy nie zabraknie nam siły rażenia w trakcie wykonywania jej misji.

 

Wraz z wprowadzeniem nowych dodatków do gry, firma eFusion MMOG zaoferuje graczom również liczne i urozmaicone wydarzenia i upominki, o których więcej dowiecie się już 8 grudnia na portalu www.twowar.com

Dodał: admin

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 02.10.2013 - 23:45
I'm glad you really ejnyoed this one! I've hard great things about Ruby Red so I definitely have to read it soon :) I'm glad it's not too historical too since I run away screaming from that stuff so now I'm definitely super interested! Great review Candace! http://yuvauwbcgrw.com [url=http://nstozdvcsp.com]nstozdvcsp[/url] [link=http://pamzmqh.com]pamzmqh[/link]
Guest written : 02.10.2013 - 09:41
I agree that the style of the clothing, the hair steyls, and the cultural of the past was very important to identifying the century. It sets the stage of the time. What I was thinking of was the modern pop culture such as the movies mentioned. http://vcocvhpblg.com [url=http://eikzamx.com]eikzamx[/url] [link=http://gerbdrnc.com]gerbdrnc[/link]
Guest written : 01.10.2013 - 00:21
Tusen hjertelig takk for aerdawn!!Se5 koselig att du vil gi den til meg :)Det setter jeg stor pris pe5!Go`klem fra Maya:)

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik