Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
13.08.2015 - 15:45
Imperia Online ogłasza wielkie wydarzenie dla swoich graczy

W uniwersum Imperia Online, średniowiecznego przeglądarkowego i mobilnego MMO, ruszyły właśnie zapisy na międzynarodowe wydarzenie, w którym na graczy czekają nagrody oraz mnóstwo zabawy. Studio tworzące grę ma w planach dodać do animowanych bitew jeszcze więcej rozszerzeń.

Castle Conquest

Już 17. sierpnia rozpocznie się wydarzenie specjalne „Castle Conquest” (Podbój Zamków), to zupełnie nowa odsłona międzynarodowego turnieju Imperia Online, dostępnego dla wszystkich graczy. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na serwerze turniejowym. Rejestracja jest otwarta od dzisiaj, od 14:00 czasu polskiego. Zwycięzca otrzyma aż 60 000 diamentów na wydanie w grze.

Fortress

Tymczasem w studiu trwają pracę nad kolejnymi rozszerzeniami do animowanych bitew. Kolejnym krokiem naprzód jest zaprojektowanie nowych elementów interfejsu oraz dodanie scen oblężenia Twierdzy. Dzięki temu gracze po raz pierwszy będą mogli obejrzeć z bliska zbudowane przez siebie twierdze!

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik