Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
12.08.2015 - 13:37
Sword Coast Legends debiutuje na PC, Mac i Linux już 29 września

Niezależne studio n-Space oraz Digital Extremes ogłosili, że Sword Coast Legends™, klasyczne drużynowe RPG, zostanie wydane na PC, Maca i Linuksa już 29 września tego roku. Wersja na konsole PS4 i Xbox One ujrzy światło dzienne pod koniec roku.

„Nie możemy się doczekać, żeby pokazać wszystkim co udało nam się stworzyć w Sword Coast Legends, jednak nasi bossowie potrzebują jeszcze kilku dodatkowych punktów życia… Larethar szlifuje swój szkocki akcent, a grę trzeba jeszcze troszkę dopieścić…” powiedział Dan Tudge, prezes n-Space i twórca Sword Coast Legends. „Odkładając żarty na bok, uważamy, że gracze, którzy nam zaufali powinni otrzymać w swoje ręce niesamowitą grę, która idealnie przeniesie narrację rpg znaną z systemu Dungeons & Dragons do świata kooperacyjnych gier wieloosobowych. Jeżeli to oznacza, że musimy poświęcić jeszcze kilka tygodni na jej dopracowanie i zbalansowanie, to niech tak będzie.”

„Ostatnie tygodnie przed premierą to chyba najcięższy okres oczekiwania dla wszystkich, ale cieszę się, że studio n-Space jest tak oddane stworzeniu wciągającej rozgrywki w stylu D&D. Informacja o dodaniu darmowego DLC „Rage of Demons” dla wszystkich, którzy zamówią grę przed premierą, to świetna wiadomość” przyznaje Nathan Stewart, brand director Dungeons & Dragons w firmie Wizards of the Coast. „Samo rozszerzenie pozwoli graczom w nowy sposób podejść do starć z demonami czyhającymi w Podmroku.”

SCL_small_1

Dziennikarze uczestniczący w odbywających się właśnie targach Gamescom mają niepowtarzalną okazję obejrzeć i samemu zagrać w Sword Coast Legends. W tym miesiącu gra pojawi się także na targach PAX Prime w Stanach Zjednoczonych.

Twórcy ogłosili także, że wszystkie już zakupione oraz nowe zamówienia przedpremierowe otrzymają za darmo pierwszy dodatek do gry – „Rage of Demons”. Sword Coast Legends można zamówić w pre-orderze. Możliwe jest także zamówienie w przedsprzedaży wersji Deluxe i Kolekcjonerskiej, które zawierają kompleksowy poradnik, mapę Wybrzeża Mieczy wykonaną na płótnie, oficjalną ścieżkę dźwiękową, liczne bonusy do wykorzystania w grze, przedmioty początkowe i specjalne przedmioty dla mistrza gry oraz figurkę potężnego demona Belaphossa (edycja kolekcjonerska). Wkrótce pojawi się więcej szczegółów na temat „Rage of Demons”.

SCL_BelaphossStatue_080415 (1)

Aby dowiedzieć się więcej na temat „Sword Coast Legends”, dołączyć do społeczności gry i zamówić grę w przedsprzedaży, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę gry: www.SwordCoast.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik