Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
07.08.2015 - 10:23
My Dolphin Show 7

Rynek gier przeglądarkowych cieszy się to coraz nowymi i zdobywającymi sobie szybko dużą popularność produkcjami. Jedną z takich „perełek” jest seria My Dolphin Show, która właśnie doczekała się dziewiątej odsłony.

Tak samo jak i w poprzednich częściach, tak i w My Dolphin Show 7 wcielamy się w rolę trenerki delfinów (samego delfina zresztą też) oraz stajemy przed niełatwym zadaniem zabawiania przybyłej na występ publiczności poprzez wykonywanie rozmaitych sztuczek, jak na przykład odbijanie piłki plażowej, skakanie przez specjalną obręcz czy po prostu powietrzne akrobacje.

Do naszej dyspozycji oddano aż siedemdziesiąt dwa poziomy, a twórcy zapowiadają, że będą trwały prace nad kolejnymi częściami; w tej przyjdzie nam wystąpić między innymi w tradycyjnym parku rozrywki czy na statku. Ponadto, za pokonywanie kolejnych etapów możemy odblokowywać stroje: zarówno dla trenerki jak i naszego podopiecznego. Warto również wspomnieć, że My Dolphin Show dostępny jest także na rozmaite urządzenia mobilne obsługujące system Android.

 

Dodał: wojbik

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik