Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
13.07.2015 - 11:22
Kosmo - nowa gra Cherrypick Games trafia do AppStore

Na planecie podobnej do naszej Ziemi rozbił się sympatyczny Kosmo, który teraz stara się wrócić do domu. Aby tego dokonać musi przedostać się do przestrzeni kosmicznej mając do dyspozycji jedynie wadliwy plecak odrzutowy.

„Kosmo” to najnowsza produkcja studia Cherrypick Games, które niedawno odnotowało 3 miliony pobrań swoich gier. Już w dniu premiery „Kosmo” zgarnęło wyróżnienia „Best New Game” na całym świecie!

2

Tym razem w ręce graczy twórcy oddają grę typu endless hopper, która dzięki przyjemnej i dopracowanej grafice, zapewni dużo dobrej zabawy. Osiągnięcie perfekcji stanowi nie lada wyzwanie, jednak każdy szybko doceni przemyślane i dopracowane poziomy, w których nic nie pojawia się losowo.

Na graczy czeka mnóstwo rekordów do pobicia oraz wielu astronautów do odblokowania i uratowania! Grę można bezpłatnie pobrać z Appstore’u. Twórcy planują także wydanie gry na system Android.

Oficjalny trailer gry na platformie Youtube

Spróbuj dosięgnąć gwiazd już dzisiaj! Pobierz „Kosmo” z Apple Appstore

1

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    odgrzybianie pomieszczeń odgrzybianie ścian murów i pomieszczeń na zawilgoconych ścianach pojawiają się bardzo często rożnego rodzaju grzyby pleśniowe
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik