Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
10.06.2015 - 15:06
Warframe – aktualizacja Eksperymenty Regora!

Digital Extremes udostępniło najnowszą aktualizację do swojej popularnej gry Warframe na konsole. Wraz z aktualizacją Eksperymenty Regora znacznie wzrosła wydajność gry (przede wszystkim ilość wyświetlanych klatek na sekundę), co zapewni płynność gry nawet w ośmioosobowym trybie rozgrywki - zupełnie nowej mechanice walki ze znanymi, starymi wrogami. To czas aby gracze tworzyli nowe przymierza i przywrócili harmonię naszemu Układowi Słonecznemu dzięki jeszcze bardziej rozbudowanej rozgrywce kooperacyjnej.

Obok poprawienia wydajności na konsolach Eksperymenty Regora wprowadzą do gry dużo nowości, w tym nowy tryb rozgrywki, nowe bronie, ulepszenia, elementy personalizacji i wiele więcej. Poniżej prezentujemy tylko najważniejsze elementy aktualizacji, pełna lista wprowadzonych zmian dostępna jest na oficjalnej stronie gry.U165_NewConclaves

Najważniejsze elementy aktualizacji:

  • ULEPSZONA WYDAJNOŚĆ: Najnowsza aktualizacja w odczuwalny sposób polepszy jakość rozgrywki i wydajność całej gry. Gracze zauważą ogromną zmianę na lepsze niezależnie od posiadanej konsoli i tego, czy grać będą w jednoosobową kampanię czy też w rozgrywkę multiplayer.
  • NOWA MISJA WYZWAŃ: Prawo Pomsty to pierwsze ośmioosobowe wyzwanie dostępne w Warframe’ie. Ta nowa misja stanowi ostateczny sprawdzian wszelkich umiejętności doświadczonych Tenno. Gracze będą mieć za zadanie dopaść szaleńca frakcji Grineer Vay Heka i raz na zawsze zakończyć jego próby zawładnięcia nad Tenno.
  • DWA NOWE WYDARZENIA: W uniwersum Warframe pojawią się nowe ograniczone czasowo wydarzenia.
    Operacja ‘Fałszywy Profit’ - Tenno mają ograniczony czas na powstrzymanie przywódcy frakcji Corpus – Nef Anyo – oraz jego robotów bojowych Bursa, zanim ci stanowić będą realne zagrożenie dla całego świata Tenno. Operacja dostępna jest dla graczy Xbox One (czas trwania od 05 do 12.06 do 23:00) i dla graczy z PS4 (czas trwania od 05 do 11.06 do 20:00)

Operacja ‘Eksperymenty Regora’ – Niepowtarzalna okazja na przeprowadzenie ataku na laboratoria Tyl Regora. Wraz z tym wydarzeniem gracze będą musieli chwilowo sprzymierzyć się z jednym ze swoich odwiecznych wrogów: Nef Anyo lub Alad V. Operacja trwać będzie od 17. czerwca od 20:00 do 25. czerwca do 20:00!

  • NOWA MAPA: Podwodne laboratorium skryte w oceanicznych głębinach helu i metanu na Uranie.
  • NOWE BRONIE:

BOLTACE – Zestaw Tonfa, który idealnie pasuje wyglądem do Boltora

DAIKYU – Łuk wymagający niezwykłej siły do naciągnięcia cięciwy, ale zapewniający dodatkową moc uderzenia i zasięg przy każdej wypuszczonej strzale

ATOMOS – To działo cząsteczkowe generuje wiązkę rozgrzanej plazmy, która oryginalnie służyć miała do topienia rudy, ale Tenno posłuży do destrukcji przeciwników

  • ULEPSZENIA W KONKLAWE:

NOWE TRYBY ROZGRYWKI – Drużynowa anihilacja pozwoli graczom dobrać się w zespoły i stanąć naprzeciw siebie. A ich głównym zadaniem będzie podnoszenie Oro, upuszczonych przez graczy po ich zabiciu. Oprócz tego trybu dostępny będzie także deathmatch, w którym każdy będzie walczyć przeciw każdemu.

NOWE MODY: Nowe mody augumentacji do trybu PvP dla Histerii Valkyr, Ognistego Podmuchu Ember i Rozliczenia Oberona.

NOWE MAPY: Osada w Kanionie, Fracht, Kontrola Nawigacyjna i Hangar Dokujący to nowe mapy dodane do rotacji w Konklawe

  • NOWE WZYWANIA: Koszmarne Wyzwania zostały zaprojektowane z myślą o doświadczonych Tenno, posiadających wysoką rangę i szukających trudniejszych przygód. Silniejsi wrogowie, nowe pułapki oraz ulepszenia już istniejących wyzwań – to właśnie zaoferuje poziom koszmarny. Próba Vay Heka wystawi koordynację grupową graczy na prawdziwą próbę.
  • NOWE PERSONALIZACJE:

SUGATRA CAGRO – Odwzorowana na podstawie ubioru frakcji Grineer, podkreśli finezję Tenno podczas walki

KOLEKCJA SKINÓW ADVENTUS NA STRZAŁY – Kolekcja unikatowych skórek do strzał, kompatybilna z każdym łukiem! Zawiera skiny Cattaril, Sylus i Meer Arrow. Wszystkie skórki będą też dostępne osobno.

U165_Weapons

 

Aby dowiedzieć się więcej o Warframe’ie, pobrać klienta gry i dołączyć do społeczności graczy wystarczy odwiedzić oficjalną stronę: : www.warframe.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik