Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
05.06.2015 - 11:33
Sword Coast Legends zadebiutuje równocześnie na wszystkich popularnych systemach operacyjnych!

Niezależne studio n-Space oraz Digital Extremes ogłosili dzisiaj, że Sword Coast Legends™, klasyczne drużynowe RPG z mechaniką D&D, osadzone w Zapomnianych Krainach – uniwersum stworzonym przez Wizards of the Coast, zostanie wydane w trzecim kwartale tego roku zarówno na Windows PC, jak i Maca oraz Linuxa.

 

„Zbyt długo pasjonaci i oddani gracze RPG korzystający z Maców czy Linuxa byli pozostawieni sami sobie, zmuszeni obserwować z daleka jak gry tworzone są tylko na kilka wybranych platform. Ta sytuacja zmienia się dzisiaj,” powiedział Dan Tudge, Prezes n-Space i główny twórca gry. „Tworząc Sword Coast Legends jesteśmy zdecydowani dostarczyć fanom gatunku niezapomnianych wrażeń związanych z graniem w klasyczne erpegi D&D, niezależnie od preferowanej przez nich platformy. Co najważniejsze, planujemy stworzyć ogromną społeczność, która pozwoli na zgromadzenie naprawdę wielu poszukiwaczy przygód oraz potencjalnych i dobrych Mistrzów Gry, a będzie to możliwe dzięki udostępnieniu graczom opcji wspólnej rozgrywki niezależnie od ich systemu operacyjnego.”

 

Sword Coast Legends w pełni wesprze cross-platformową rozgrywkę sieciową dla graczy bez względu na używany przez nich system operacyjny. Kolejnym krokiem w tym kierunku będzie uniwersalizacja kluczy do platformy Steam, które będzie można wykorzystać do uruchomienia gry na wybranym systemie operacyjnym.

SCL_small_1

Premiera Sword Coast Legends zrewolucjonizuje rozgrywkę sieciową poprzez wprowadzenie trybu Mistrza gry w czasie rzeczywistym, który poprowadzi graczy przez przygody w niezwykle aktywnym, i reagującym na wybory MG, otoczeniu. Tryb Mistrza Gry w czasie rzeczywistym to główna innowacja wprowadzana przez Sword Coast Legends, ale w grze nie zabraknie również bogatej kampanii fabularnej dla jednego gracza ze złożoną i wciągającą historią, rozbudowaną personalizacją postaci, rozgrywką drużynową, niepowtarzalnymi interakcjami z NPCami, świetną muzyką orkiestralną oraz pełnym angielskim dubbingiem.

 

Zapowiedziana w lutym tego roku gra zdołała już rozbudzić wyobraźnię graczy RPG z całego świata, a pierwsza prezentacja Sword Coast Legeds w marcu zebrała do tej pory mnóstwo pozytywnych opinii.

 

  • „Uwielbiam pomysł na Mistrza Gry jako aktywnego uczestnika sesji, który może podczas rozgrywki zmieniać poziom trudności zależnie od tego jak radzi sobie drużyna. A losowy loot od mistrza gry? To jakby święta przyszły wcześniej w tym roku.” (Kotaku)
  • „Sword Coast Legends to jedyny sposób, aby zbliżyć się do faktycznych sesji D&D bez kości dwudziestościennej” (Digital Trends)
  • „Żadnej grze wideo nie udało się do tej pory uchwycić całego ducha planszówek. To tłumaczy poziom mojej ekscytacji po zetknięciu się ze Sword Coast Legends w zeszłym tygodniu.” (PC World)
  • „Oczywiście nie mogę się doczekać trybu Mistrza Gry w Sword Coast Legends. Tworzenie walk podczas przygody wydaje się być łatwe do opanowania i intuicyjne – a żeby było jeszcze śmieszniej, Mistrz Gry może sam wcielić się w atakującego graczy potwora…” (GamesRadar)

 

Sword Coast Legends można zamówić w pre-orderze, gra jest właśnie dostępna w przedpremierowej obniżce. Możliwe jest także zamówienie w przedsprzedaży wersji Deluxe i Kolekcjonerskiej, które zawierają kompleksowy poradnik, mapę Wybrzeża Mieczy wykonaną na płótnie, oficjalną ścieżkę dźwiękową, liczne bonusy do wykorzystania w grze, przedmioty początkowe i specjalne przedmioty dla mistrza gry oraz figurkę potężnego demona Belaphossa (edycja kolekcjonerska).

Aby dowiedzieć się więcej na temat „Sword Coast Legends”, dołączyć do społeczności gry i zamówić grę w przedsprzedaży, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę gry: www.SwordCoast.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik