Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
27.05.2015 - 13:27
Inon Zur, wielokrotnie nagradzany artysta, komponuje muzykę do Sword Coast Legends

LOGO_SCL

Niezależne studio n-Space oraz Digital Extremes ogłosiło dzisiaj, że wielokrotny zdobywca Hollywood Music In Media Award oraz dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA Inon Zur skomponuje także muzykę do Sword Coast Legend – klasycznego cRPG opartego o mechanikę Dungeons & Dragons i osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain (Forgotten Realms), wykreowanego przez Wizards of the Coast. Znany z melodyjnych kompozycji orkiestralnych, Inon Zur stworzył muzykę, którą można usłyszeć w wielu z najpopularniejszych i dobrze przyjętych gier jak Dragon Age: Origins, Baldur’s Gate 2: Tron Baala, Icewind Dale II, Fallout 3 czy EverQuest.

Muzyka do Sword Coast Legends została nagrana w czeskiej Pradze przez profesjonalną orkiestrę symfoniczną City of Prague Philharmonic Orchestra, bogate melodyjnie utwory tchną wiele życia do nowych i znanych już lokacji uniwersum, uwydatnią otoczenie i potyczki mające w nim miejsce. Emocjonalne Luskan Street, niepokojące Evermoors czy heroiczny motyw przewodni to tylko niektóre z utworów, które można będzie znaleźć na pełnej ścieżce dźwiękowej dostępnej jeszcze w tym roku wraz z samą grą.Inon Zur

„Podczas całej swojej kariery Inon tworzył muzykę będącą integralną częścią świat gier wideo i jego najznamienitszych doświadczeń, przez co podniósł wysoko poprzeczkę wobec oczekiwań związanych ze ścieżkami dźwiękowymi w grach. Jeżeli chodzi o umiejętność uchwycenia doświadczenia gracza poprzez muzykę, to nie ma sobie równych,” powiedział Dan Tudge, Prezes n-Space i dyrektor Sword Coast Legends. „Wspaniale jest obserwować powrót Inona do świata Dungeons & Dragons oraz uniwersum Zapomnianych Krain i jestem pewien, że nasza bogata fabuła, barwne postacie i dopracowane lokacje zainspirują Inona do stworzenia niepowtarzalnych utworów.”

Inon Zur będzie gościem specjalnym streamu o Sword Coast Legend, który będzie można oglądać 28 maja 2015 o godzinie 21:00 czasu polskiego na oficjalnym Twitchu gry.

Sword Coast Legends doczeka się swej premiery jeszcze w tym roku i zaoferuje graczom zupełnie nową formę rozgrywki związaną z lubianą i chętnie wybieraną mechaniką Dungeons & Dragons, która z sukcesem przeszła trudną próbę czasu. Gra została wzbogacona o pierwszy w historii cRPG tryb Mistrza Gry w czasie rzeczywistym pozwalający graczom na aktywną rozgrywkę wspólnie z Mistrzem gry, którego podstawowym zadaniem będzie dostarczenie jeszcze bogatszych i urozmaiconych doznań związanych z roleplay’em. Aktywni mistrzowie gry mogą drastycznie zmienić przygody graczy, stawiać im dodatkowe wyzwania, a nawet płynnie zmieniać trudność rozgrywki podczas gry.

Osoby preferujące rozgrywkę jednoosobową znajdą w Sword Coast Legends długi tryb kampanii ze złożoną fabułą, ogrom potencjalnych towarzyszy, z których każdy posiadać będzie wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, a także zadania, które przeprowadzą gracza przez wiele znajomych lokacji Wybrzeża Mieczy.

Sword Coast Legends można zamówić w pre-orderze obecnie gra jest dostępna w przedpremierowej obniżce. Możliwe jest także zamówienie w przedsprzedaży wersji Deluxe i Kolekcjonerskiej, które zawierają kompleksowy poradnik, mapę Wybrzeża Mieczy wykonaną na płótnie, oficjalną ścieżkę dźwiękową, liczne bonusy do wykorzystania w grze, przedmioty początkowe i specjalne przedmioty dla mistrza gry oraz figurkę potężnego demona Belaphossa (edycja kolekcjonerska).

Aby dowiedzieć się więcej na temat „Sword Coast Legends”, dołączyć do społeczności gry i zamówić grę w przedsprzedaży, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę gry: www.SwordCoast.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik