Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
22.04.2015 - 13:59
Must Deliver - wielki sukces gry!

MD_LOGO_TRANSPARENTPolskie Cherrypick Games ma kolejny powód do świętowania, bowiem po sukcesie Touchdown Hero nowa gra studia,  Must Deliver, już na starcie odnosi wielkie sukcesy.

 

W ciągu zaledwie kilku dni od premiery, Must Deliver zdążyło podbić rynek mobilny na świecie. Twórcy ogłosili, że w cztery dni (od premiery) tytuł został ściągnięty przez ponad pół miliona użytkowników! Co więcej gra otrzymała w sumie ponad 500 wyróżnień, w tym wyróżnienie Best New Game od Appstore'a firmy Apple na całym świecie, a także wyróżnienia specjalne np. w Korei Południowej i Rosji. W premierowy weekend gra znalazła się także w pierwszej dziesiątce najlepszych gier bezpłatnych w Polsce. Must Deliver zostało niezwykle ciepło przyjęte przez użytkowników, którzy ocenili tytuł na blisko 4.5/5 gwiazdek.

FEATURE_ART

Sukces Touchdown Hero ustanowił dla Cherrypick Games wyznacznik jakości i podniósł wysoko poprzeczkę dla kolejnego tytułu studia. Dlatego tym bardziej twórców cieszy fakt, że również Must Deliver przypadło graczom do gustu. Zespół nie zamierza zawieść użytkowników i już teraz planuje nie tylko dalszy rozwój gry, ale i także stworzenie nowych, równie dobrych i grywalnych tytułów.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik