Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
26.03.2015 - 09:31
Kolejna aktualizacja Warframe!

NEWWarframeLogo(1)Digital Extremes wprowadza pierwszą dużą aktualizację, do swojej popularnej gry Warframe, w tym roku!

 

Ta aktualizacja - Sanktuarium – wprowadzi do gry wiele znaczących zmian, nowego Warframe’a, nowy tryb rozgrywki i wiele innych niespodzianek, które czekają na graczy pecetowych. Na Tenno czeka zupełnie nowy quest, który pozwoli odblokować Warframe’a Chroma, będą mogli też stanąć naprzeciw innych graczy, dzięki nowemu systemowi PvP 2.0, a także wybrać się na nową misję w grupie aż ośmiu graczy!

 

Najważniejsze elementy aktualizacji:

 

  • NOWY WARFRAME – mistrz śmiercionośnych żywiołów Chroma, który potrafi zmieniać ilość zadawanych obrażeń za pomocą zmiany swoich barw.

 

Chroma1Chroma w akcji: https://www.youtube.com/watch?v=tseneCFkq24

 

  • PvP 2.0 – możliwość postawienia wyzwania innym Tenno w rozgrywce „przejęcia Cephalona”, eksploracji trzech zupełnie nowych map, a także zdobywania cennych nagród w zupełnie odmienionym i nowym systemie PvP 2.0! Teshin, przewodnik po nowym systemie PvP, oraz Konklawe syndykatów zawitali do Przekaźnika. Gracze, którzy wezmą udział w konklawe pod banerem Teshina, mają szansę na zdobycie wielu nagród związanych z Syndykatem.
  • NOWY TRYB ROZGRYWKI – po raz pierwszy w grze Warframe można zabrać na nowe rajdy aż ośmiu graczy!
  • NOWE ZADANIE: NORMALNE DZIWOLĄGI – Cephalon Simaris potrzebuje pomocy Tenno, aby znaleźć źródło tajemniczych odgłosów. Coś czai się w ciemności i zaczyna polować. Trzeba jak najszybciej rozwiązać tę tajemnicę.
  • NOWE WZMOCNIENIA DLA TENNO – Tenno mogą powiększyć swój arsenał o poniższe bronie:

KOHMAK – większa wersja Kohm, strzelba, która wystrzeliwuje podwójne pociski za każdym pociągnięciem spustu.

RIPKAS – kastety z piłami spalinowymi, które pozwolą rozerwać wrogów na strzępy.SanctuaryUpdate

  • NOWE POMIESZCZENIE W PRZEKAŹNIKU – W Przekaźniku pojawiło się Sanktuarium, w którym można spotkać Cephalona Simaris i uzyskać dostęp do oferowanych przez niego misji, gracze mogą także namierzyć mnóstwo celów do kodeksu Tenno, aby odblokować liczne nagrody od Syndykatów.
  • NOWY WRÓG – Maniakalny Grineer to śmiercionośny zabójca, która niepostrzeżenie wyskakuje z cienia by zadać cios i ponownie zniknąć, jest ciężki do wyeliminowania, ale ignorowanie go może mieć śmiertelne skutki.

Sanctuary (1)

Gracze pecetowi mogą pobrać aktualizację Sanktuarium już dzisiaj! Update na konsole PS4 i Xbox One pojawi się w najbliższych tygodniach. Aby dowiedzieć się więcej o Warframe’ie, pobrać klienta gry i dołączyć do społeczności graczy wystarczy odwiedzić oficjalną stronę: : www.warframe.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik