Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
06.03.2015 - 12:22
Plemiona wprowadzają System Mentorski

InnoGamesStudio InnoGames wprowadziło dzisiaj niezwykłą aktualizację do swojej klasycznej strategii MMO – Plemiona. Nowa funkcja zwana „Systemem Mentoringu” ma na celu pomoc nowym graczom w szybkim poznaniu niuansów gry i rywalizacji, dzięki opiece weterana. Dzięki zadaniom i osobistym poradom, najbardziej doświadczeni gracze sprawią, że już pierwsze kroki stawiane w grze będą przynosiły doskonałe efekty. Producent gry udostępnił również nowy film, w którym opowiada o wprowadzonych nowościach.

W nowym systemie mentoringu, eksperci mogą wyznaczać adeptom zadania do wykonania. Jest to pomocne zarówno dla nowicjuszy i dla samych mentorów, którzy zbudują swój ekspercki wizerunek w społeczności graczy. Aby zagwarantować obustronną satysfakcję, nowicjusze mogą oceniać wkład swoich zaawansowanych kolegów i koleżanek. Mentorzy oraz osoby zainteresowane pomocą, mogą skorzystać z nowego Systemu Mentoringu za pośrednictwem menu profilu.

Plemiona - System Mentorski

W grze Plemiona gracze wcielają się w przywódców niewielkiej osady, którą następnie rozbudują i sprawią, że urośnie w potęgę. Aby stworzyć imperium, podbiją inne wioski, zjednoczą się tworząc nowe sojusze, by w końcu stworzyć potężne plemiona. Wielki świat i zróżnicowane taktyki sprawiają, że Plemiona to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych na świecie, z 50 milionami zarejestrowanych użytkowników grającymi w blisko 30 wersji językowych.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik