Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
23.02.2015 - 13:58
Touchdown Hero podbija Google Play oraz Amazon Appstore!

TOUCHDOWN_HERO_LOGOPolska gra „Touchdown Hero” trzy tygodnie po premierze święci kolejne sukcesy. Po ciepłym przyjęciu przez graczy wersji gry na iOS, przyszedł czas na podbicie kolejnych platform mobilnych. W ubiegłym tygodniu gra uzyskała wyróżnienie w sklepie Amazon Appstore, a wczoraj  do puli nagród dołączyło wyróżnienie na Google Play Store.

Twórcy gry nie kryją radości i zaskoczenia tak entuzjastycznym przyjęciem „Touchdown Hero”, która może pochwalić się milionem pobrań w trzy tygodnie od dnia premiery gry. „To niesamowite uczucie wiedzieć, że nasza pierwsza gra otrzymała wyróżnienia na trzech największych platformach mobilnych.” - mówi Marcin Kwaśnica, współzałożyciel Cherrypick Games. „Touchdown Hero uzyskało o wiele więcej pozytywnych ocen niż inne gry podobnego typu. Gracze chętnie dzielą się z nami swoimi opiniami. Te sugestie wpływają na rozwój naszej gry, do której właśnie trafiła pierwsza aktualizacja urozmaicająca rozgrywkę o nowe drużyny, boiska oraz specjalną niespodziankę dla graczy. ” – kończy Kwaśnica. Aktualizacja jest promowana także na Appstorze Apple jako  „Best New Game Update”.1

Ciepłe przyjęcie pierwszej produkcji studia Cherrypick Games dostarczyło zespołowi mnóstwo inspiracji oraz cennego doświadczenia na przyszłość. Kwaśnica komentuje imponującą ilość pobrań gry - „Myślę, że  niemal milion pobrań w 3 tygodnie od dnia premiery, to niesamowity wynik jak na grę o tak specyficznej tematyce.” Zespół jest niezmiernie zadowolony z faktu, że gracze nie tylko chętnie pobierają Touchdown Hero, ale równie chętnie do niego wracają.

„Touchdown Hero” zebrało do tej pory  takie wyróżnienia jak: „Best New Game”, „Featured Sport Game”, „Top Arcade Games” w Apple Appstore, „Get your game on” i „Top Free Games” w sklepie Amazonu oraz wyróżnienie „New and Updated” w Google Play Store, oraz wiele innych.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik