Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
14.01.2015 - 09:35
Cherrypick Games informuje o swoich planach na 2015 rok

Cherrypick GamesPolskie niezależne  studio Cherrypick Games ogłosiło swoje oficjalne plany wydawnicze na najbliższe miesiące. W pierwszą mobilną produkcję, Touchdown Hero, będzie można zagrać już pod koniec stycznia. Kolejne premiery zaplanowano na pierwszy i drugi kwartał 2015 roku. W tym okresie pojawi się m.in. cross-platformowa gra – My Hospital.

Już 29. stycznia gracze będą mogli zapoznać się z  najnowszym dzieckiem studia pt. Touchdown Hero. To szybka gra z pixel artową grafiką, pozornie przypominająca produkcje typu Flappy Bird, jednak polscy deweloperzy wprowadzili sporo nowych rozwiązań, które znacząco wpłyną na jakość rozgrywki i płynącą z niej przyjemność. Członkowie studia Cherrypick - wielcy fani futbolu amerykańskiego, chcieli stworzyć grę o swoim ulubionym sporcie z okazji rozpoczynającego się 1. lutego największego widowiska sportowego w Stanach Zjednoczonych – Super Bowl, a także podzielić się swoją pasją z rzeszami fanów na całym świecie oraz zarazić futbolową gorączką kolejnych graczy. Touchdown Hero daje dostęp do wielu boisk, trybów pogodowych oraz zawodników o zróżnicowanym wyglądzie.

 

Planowana data wydania: 29 stycznia 2015r.

Platformy docelowe: urządzenia przenośne z systemami iOS, Android, Windows Phone

Touchdown Hero

My Hospital to obecnie największy projekt studia: cross-platformowa gra o standardzie AAA. My Hospital charakteryzuje się  systemem zarządzania znanym z gier typu „Farming” i został osadzony w świecie inspirowanym słynnym Theme Hospital.

 

My Hospital to świeże spojrzenie na mobilne gry free-to-play. Znalazły się w nim innowacyjne rozwiązania, grafika odpowiadająca wszystkim grupom wiekowym, lekki humor oparty o animację. Główne zadanie gracza to efektywne prowadzenie szpitala. Dzięki dopracowanemu i wygodnemu systemowi kontroli na tablety i smartfony, My Hospital pozwoli graczom w przyjemny sposób doświadczyć wszystkich możliwości rozgrywki: od prowadzenia szpitala, po leczenie swoich pacjentów i produkcję leków.

 

Planowana data wydania: pierwszy kwartał 2015 r.

Wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska, indonezyjska, portugalska, turecka, rosyjska, chińska, japońska

Platformy docelowe: Urządzenia przenośne, przeglądarki (PC i MAC)

MY_HOSPITAL_sm

Monkey Crash Mania  platformowa gra mobilna przeznaczona dla starszych i młodszych graczy.

Planowana data wydania: drugi kwartał 2015 r.

 MCM_LOGO

O Cherrypick Games

Cherrypick Games z siedzibą w Warszawie to studio założone przez weteranów branży gier, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i promowaniu gier na wszystkie dostępne platformy. Siłą zespołu jest pasja połączona z wiedzą praktyczną zdobytą przez lata pracy i sukcesów. Naszą misją jest tworzenie nowatorskich produkcji na urządzenia mobilne, łączących w sobie doskonałą oprawę dźwiękową i graficzną z przyjazną graczowi mechaniką rozgrywki.

http://www.cherrypickgames.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik