Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
31.12.2014 - 12:38
Vostok Games podsumowuje 12 miesięcy Survarium

Survarium LogoStudio Vostok Games przygotowało specjalną info-grafikę podsumowującą zmiany i nowości wprowadzone do Survarium na przestrzeni ostatniego roku. Przez dwanaście miesięcy gra przebyła drogę od pierwszych zamkniętych beta-testów, przez szereg usprawnień i dodatków, aż po oficjalne otwarcie dostępu do gry dla polskich graczy na jesieni tego roku. Choć mijający rok był niezaprzeczalnie pracowity dla twórców, to nie zwalniają oni tempa i już dzisiaj wprowadzą kolejną aktualizację.

 

Info-grafikę w wysokiej rozdzielczości można pobrać tutaj.

Survarium info-grafika

Udostępniony dzisiaj patch 0.26f to kolejne usprawnienia – tym razem z myślą o nowych graczach. Aktualizacja 0.26f zawiera nowy przewodnik, który pomoże użytkownikom zapoznać się z grą. Ukończenie tutorialu pozwoli też każdemu odblokować wartościowe nagrody, co sprawi, że również doświadczeni gracze chętnie po niego sięgną. Drugą ważną częścią aktualizacji 0.26f jest kolejna optymalizacja interfejsu, pozwalająca na płynniejszą rozgrywkę.

 

Aktualizacja i infografika to nie koniec atrakcji na zakończenie roku. W ciągu najbliższych dni nastąpi bowiem rozstrzygnięcie konkursu – tym razem muzycznego, polegającego na samodzielnym nagraniu coveru tematu przewodniego Survarium oraz własnej aranżacji inspirowanej uniwersum gry. Poza regularnymi nagrodami, zwycięska kompozycja zostanie włączona do oficjalnej ścieżki dźwiękowej z gry. Z nadesłanymi utworami można zapoznać się na stronie konkursu lub bezpośrednio w serwisie Soundcloud.

 

Gracze zainteresowani nabyciem przydatnych przedmiotów w Survarium, w tym wyjątkowych zestawów Ocalałego i Bandyty, wciąż mogą skorzystać z promocji 35-60% pod adresem: https://shop.survarium.com/en/

Więcej informacji o Survarium na: http://www.surarium.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik