Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
28.11.2014 - 13:35
Od dzisiaj Survarium dostępne dla wszystkich graczy!

Survarium LogoW dniu dzisiejszym ukraińskie studio Vostok Games otworzyło dla wszystkich chętnych dostęp do swojej gry Survarium. Gracze mogą swobodnie rejestrować konta za darmo i rozpocząć swoją przygodę w zapierającym dech postapokaliptycznym świecie.

Survarium od Vostok Games to długo wyczekiwany przez społeczności graczy na całym świecie sieciowy FPS. Twórcy odpowiedzialni za kultową serię S.T.A.L.K.E.R.  przy konstruowaniu gry uważnie wsłuchiwali się w sugestie i pomysły płynące od graczy. Pragnęli stworzyć uniwersum gry, które spełniłoby marzenia i oczekiwania zaangażowanej w testy społeczności. Dołączenie do Survarium, to nie tylko możliwość przeżycia własnych przygód w niebezpiecznym świecie wyniszczonym przez katastrofę ekologiczną, ale także  doskonała sposobność do aktywnej współpracy przy rozwoju gry. Vostok Games nie planuje bowiem spocząć na laurach. W najbliższych planach jest m.in. rozbudowa  Survarium o dwa dodatkowe tryby gry. Natomiast gracze, którzy chcą uzyskać dodatkową ekskluzywną zawartość do gry Survarium mogą wciąż kupić polską edycję pudełkową w atrakcyjnej cenie, w której wydaniu studio Vostok Games wspierały polskie firmy IMGN.PRO oraz Techland.

Survarium_01

Potwierdzeniem dla zainteresowania grą są imponujące liczby użytkowników. „Od czasu ogłoszenia zamkniętej bety z samej Polski zarejestrowało się ponad 100 000 graczy. Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć zmagania ich wszystkich w grze!” mówi Oleg Yavorsky dyrektor marketingu Vostok Games. Twórcy liczą na jeszcze większy wzrost polskiej społeczności gry wraz z udostępnieniem gry dla wszystkich. Każdy kto chciałby zapoznać się z uniwersum gry może już dzisiaj zarejestrować się bezpłatnie i stanąć po stronie jednej z czterech walczących o przetrwanie frakcji.

Więcej informacji o Survarium na: http://www.surarium.comSurvarium_02

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik