Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
27.11.2014 - 12:00
Wyjątkowe wydarzenie tylko dla polskich fanów gry Survarium!

Survarium LogoJuż w najbliższy czwartek 27 listopada, w warszawskim Empiku Junior (Galeria Centrum, ul. Marszałkowska 116/122) o 18:00, odbędzie się specjalna impreza „Zaparkuj w Zonie #4”. Wydarzenie ma uczcić ogłoszenie otwartego dostępu do gry Survarium, a także premiery pierwszej książki, której fabuła rozgrywa się w uniwersum gry – „Łowca z lasu”. Na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje i konkursy. Wstęp jest bezpłatny.

Ukraińskie studio Vostok Games nie przestaje dbać o polską społeczność graczy. Po wypuszczeniu limitowanej, pudełkowej edycji specjalnej gry, która powstała dzięki współpracy z polskimi firmami IMGN.PRO i Techland, odbędzie się także wyjątkowe wydarzenie dla fanów uniwersum. Podczas imprezy wszyscy uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z twórcami gry oraz autorem książki „Łowca z lasu” – Andriejem Lewickim. Na wydarzeniu pojawi się także prawdziwy stalker Krystian Machnik, który zaprezentuje swój cykl zdjęć dokumentujących współczesny obraz skażonej strefy Czarnobyla i okolic. Przez całe spotkanie będzie można wygrać egzemplarze książki oraz gry, a także wiele gadżetów związanych ze światem Survarium. Za przygotowanie wydarzenia odpowiedzialny jest wydawca książki „Łowca z lasu” – słynne polskie wydawnictwo fantastyczne Fabryka Słów.

Survarium_screenshot_3

„Zaparkuj w Zonie #4” odbędzie się w przeddzień oficjalnego, światowego otwarcia gry dla wszystkich chętnych. Zatem już od piątku 28 listopada zainteresowani grą będą mieli okazję zapoznać się ze światem Survarium.

 

Więcej informacji o Survarium na: http://www.surarium.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik