Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
12.11.2014 - 13:09
Elvenar - nowa gra od InnoGames

elvenar-wallpaperStudio InnoGames, autorzy takich hitów jak Plemiona czy Tribal Wars 2, zaprezentowało dzisiaj swoją najnowszą grę z gatunku city-builder: Elvenar. Nowa propozycja od autorów cenionych na całym świecie gier przeglądarkowych i mobilnych to strategiczna gra MMO, która pozwoli graczom przenieść się i eksplorować fantastyczny i egzotyczny świat, w którym stworzą i rozbudują prosperujące miasto, oddadzą się eksploracji mapy oraz handlowi z innymi mieszkańcami świata. Opowiadając się po stronie elfów lub ludzi, wezmą także udział w turowych bitwach w środowisku 3D. Zamknięty tryb beta Elvenar zostanie wprowadzony już w styczniu 2015.

Wybór rasy przełoży się między innymi na dostęp do różnych technologii i jednostek oraz na wygląd miast czy ich mieszkańców. Elfy żyją w harmonii z naturą i praktykują magię, podczas gdy ludzie dają się poznać raczej jako ambitni i racjonalni inżynierowie. „W elfich miastach zobaczycie budynki dosłownie tętniące życiem i fantastyczne istoty takie, jak enty czy golemy, które przemierzają ulice i prowadzą tam swoje spokojne żywoty” – komentuje Ulrike Kunkel, producentka Elvenar. „Ludzie, z drugiej strony, to społeczeństwo bardziej zaawansowane w swojej technologii, którą traktują jako główną broń w walce o przetrwanie. Naszym celem było stworzenie frakcji różniących się nie tylko wyglądem, ale także stylem gry, dzięki czemu gracze będą chcieli wypróbować grę zarówno jako elfy i ludzie.”, dodaje Kunkel.

elvenar-elven-building-style

Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli przywiązywać wagę do mapy. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za walkę z postaciami niezależnymi. Walki w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są także animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze.

elvenar-artwork-human-residential

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik