Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
03.11.2014 - 12:53
Art of InnoGames: wystawa, warsztaty i impreza dla artystów

InnoGamesJuż 29. listopada o godzinie 14:00 w siedzibie InnoGames w Hamburgu rozpocznie się jedyna w swoim rodzaju wystawa „The Art ofInnoGames”. Podczas wydarzenia najlepsi artyści InnoGames zaprezentują swoje autorskie projekty oraz grafiki związane z takimi grami, jak Forge of Empires, Tribal Wars 2 i Rising Generals. Ważną częścią spotkania będą także warsztaty i prezentacje, dzięki którym goście rozwiną swoją wiedzę oraz umiejętności. Wszystkich zainteresowanych, pragnących odwiedzić studio w Hamburgu już teraz zachęcamy do darmowej rejestracji na stronie: art-of-innogames.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty prowadzone przez artystów z InnoGames zostaną poświęcone tematom niezwykle wartościowym dla pasjonatów chcących zaistnieć na tej scenie: od malarstwa, aż po przegląd portfolio. Denis Loebner zademonstruje między innymi swoje umiejętności w tzw. speed painting, czyli w ekstremalnie szybkim malowaniu. Emre Duran, artysta 3D, podzieli się z kolei swoją wiedzą na temat najciekawszych efektów w grafice trójwymiarowej. Lead Artist - Mathias Lorenz, wygłosi wykład o pasjonującej przygodzie, jaką jest dla niego sztuka i związany z nią rozwój osobisty. Osoby zainteresowane eksperckimi konsultacjami dotyczącymi własnego portfolio mogą skorzystać z warsztatów prowadzonych przez Aleksandra Paphelta, pełniącego funkcję Head of Art w InnoGames, który udzieli przydatnych porad na temat procesu aplikowania na stanowiska związane ze sztuką.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik