Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
31.10.2014 - 11:24
Cherrypick Games – nowy polski deweloper gier!

cpg_logo_horizontalCherrypick Games  to nowe warszawskie studio tworzące gry mobilne. Jego trzon stworzyli weterani branży gier komputerowych, którzy pracowali m. in. w CI Games.

 

„Każdy z założycieli jest wielkim pasjonatem gier oraz znawcą branży, w której pracujemy od wielu lat. Założenie Cherrypick Games było dla nas spełnieniem naszych marzeń.” -  mówi Martin Kwaśnica, CEO firmy. „W naszej pracy chcemy kierować się mottem: Jedynie miłość do gier pozwala na stworzenie naprawdę wyjątkowych tytułów. Wkładamy dużo pracy i serca we wszystko co robimy. Jakość jest dla nas najważniejsza – ogromny nacisk kładziemy na grafikę oraz mechanikę rozgrywki, ponieważ uważamy, że w produkcjach mobilnych są to elementy najbardziej istotne. Mamy mnóstwo pomysłów - obecnie pracujemy nad trzema tytułami” - komentuje  Michał Sroczyński, Game Director Cherrypick Games. „Wierzymy, że bardzo pozytywnie zaskoczymy zarówno graczy jak i rynek gier już na początku przyszłego roku. Jako zespół chcemy tworzyć wspaniałe gry. Jako firma chcemy zbudować przyjazne miejsce do pracy dla utalentowanych artystów, koderów i managerów, a także wydawać gry na całym świecie.” - dodaje Martin Kwaśnica.

Rollimals (4)

Założycielami studia są: Martin Kwaśnica mogący się pochwalić ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży gamingowej. Wcześniej pracował m.in. jako dyrektor marketingu i sprzedaży w CI Games i Atari. Michał Sroczyński, który w Cherrypick Games obejmuje stanowisko Game Directora, od 12 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu gier wideo.  Spod jego ręki wyszło ponad  20 tytułów, które trafiły na wszystkie platformy gamingowe.” Tobiasz Konieczny, Art Leader studia Cherrypick Games jest zarazem członkiem AIGA (American Institute of Graphic Arts). Do tej pory opublikowano  już ponad sto jego prac graficznych, a za swe osiągnięcia otrzymał dziesiątki wyróżnień i nagród. Ostatnie lata poświęcił przede wszystkim na tworzenie grafiki do gier na PC, konsole oraz urządzenia mobilne.

 

Studio pracuje obecnie nad trzema własnymi projektami, które ujrzą światło dzienne na początku roku 2015. Natomiast już wkrótce na urządzenia mobilne trafi także pierwsza gra wydana przez Cherrypick Games - „Rollimals” stworzona wraz z polskim studiem ECC GAMES. Platformowa gra logiczna w pierwszej kolejności trafi na iOS , Windows Phone i Androida.

Rollimals (1)

Aby dowiedzieć się więcej na temat gry  prosimy odwiedzić stronę studia:

http://cherrypickgames.com/game/show/1

Najważniejsze informacje o grze:

  • Możliwość eksploracji odmiennych krain: gęstej dżungli, oceanicznych głębin, słonecznej sawanny i mroźnej Arktyki
  • Czworo różnych bohaterów potrzebujących pomocy gracza
  • Unikalna mechanika gry związana ze sterowaniem postaciami
  • Duża liczba odmiennych poziomów
  • Mechanika rozgrywki zapewniająca wiele godzin dobrej zabawy całej rodzinie
  • Brak dodatkowych płatności wewnątrz aplikacji

 

O Cherrypick Games

Cherrypick Games z siedzibą w Warszawie to studio założone przez weteranów branży gier, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i promowaniu gier na wszystkie dostępne platformy. Siłą zespołu jest pasja połączona z wiedzą praktyczną zdobytą przez lata pracy i sukcesów. Naszą misją jest tworzenie nowatorskich produkcji na urządzenia mobilne, łączących w sobie doskonałą oprawę dźwiękową i graficzną z przyjazną graczowi mechaniką rozgrywki.

http://www.cherrypickgames.com

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik