Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
31.10.2014 - 10:08
Halloween w Star Stable Online

logoCotygodniowa aktualizacja gry Star Stable Online, przyniosła graczom dużo nowego, a jej tematem przewodnim jest nadchodzące święto Halloween. Twórcy przygotowali dla użytkowniczek mnóstwo nietypowych atrakcji.

Cukierek albo psikus!

Na magicznej wyspie Jorvik zostają otworzone nowe sklepy, wypełnione przedmiotami związanymi ze świętem duchów – użytkownicy znajdą w nich kostiumy dla jeźdźców, tematyczne akcesoria dla swoich wierzchowców. Wszystkie akcesoria łączą w sobie upiornego ducha Halloween ze słodyczą rozdawanych w tym czasie cukierków.

Halloween 03

Prawdziwy duch w potrzebie

Duchy i inne straszydła będą w najbliższym czasie nawiedzać magiczną wyspę, a gracze nie raz usłyszą ich upiorne zawodzenie. Jednak duchy z wyspy Jorvik starają się zwrócić uwagę graczy, ponieważ potrzebują ich pomocy. W krainie Moorland czekają na jeźdźców nowe zadania, związane ze świętem Halloween. Jak wszystkie magiczne stworzenia, również duchy będą odwdzięczać się za okazaną pomoc!

Halloween 01

Gry i zabawy

Nieopodal Zamku Srebrnej Polany na użytkowniczki czeka Eve – dziewczyna, która zaprzyjaźniła się z duchami. Razem z nimi zaprasza wszystkich do polowania na dynie, które będzie można pozbierać w śmiesznym i strasznym labiryncie.

Wyławianie jabłek to słynna zabawa towarzysząca świętu duchów, gracze będą mogli spróbować własnych sił w tej tradycyjnej zabawie i wygrać atrakcyjne gadżety dla swoich wierzchowców.

 

Cały zespół Star Stable życzy bombowego i przerażającego tygodnia Halloween!

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik