Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
30.10.2014 - 09:03
Halloween 2014 w Grepolis!

Grepolis Halloween-WelcomeStudio InnoGames zaprasza wszystkich graczy z duszą alchemika do udziału w rozpoczynającym się dzisiaj wydarzeniu Halloween w popularnej grze Grepolis. Obchody tegorocznego święta duchów koncentrują się na postaci Demokryta – filozofa i alchemika, dzięki któremu, aż do 10. listopada, aktywni gracze będą mogli tworzyć specjalne nagrody. Autorzy gry udostępnili film, w którym tłumaczą główne zasady wydarzenia.

 

W nowym wydarzeniu gracze mogą zbierać i łączyć ze sobą składniki, tworząc specjalne przedmioty, a tym samym nagrody. W duchu zabawy „cukierek albo psikus”, składniki są generowane losowo po ukończeniu wielu zwykłych czynności w grze, a im rzadsze ingrediencje, tym cenniejsze nagrody. W światach z dostępnymi herosami, gracze mogą nawet zdobyć unikalnego bohatera – samego Demokryta.

Grepolis Halloween-2

Aby stworzyć nowy przedmiot gracze muszą umieścić trzy wybrane przez siebie składniki na stole alchemicznym Demokryta. O ile kolejność dodawania ingrediencji nie ma znaczenia, to dobór odpowiednich składników wpływa na rodzaj uzyskanej, za pomocą alchemii, nagrody. Do dyspozycji graczy oddano specjalną księgę receptur, w której znajdą wszystkie niezbędne składniki i przepisy konieczne do uwarzenia nagród. Niezależnie od wyniku alchemicznych eksperymentów, powstałe dzięki nim przedmioty można natychmiast użyć w danych miastach, zachować w ekwipunku lub zniszczyć.

Grepolis Halloween-1

Grepolis to gra strategiczna osadzona w realiach Starożytnej Grecji. W tej darmowej grze przeglądarkowej, gracze stoją przed zadaniem stworzenia rozległej metropolii i zawiązania sojuszu z innymi graczami, by wspólnie podbić odległe wyspy. Grepolis jest również dostępna jako samodzielna aplikacja na systemy iOS oraz Android.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik